Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Pasaules kausa izcīņas astotā posma 10 kilometru sprinta sacensībās ierindojās tikai 41.vietā, tomēr tas ļāva kvalificēties iedzīšanai.

Rastorgujevs distanci veica 25:50,0 minūtēs, divās šaušanās pieļaujot trīs kļūdas. Visas kļūdas Latvijas biatlonists pieļāva pirmajā šautuvē guļus, pēc kuras viņš bija tikai 77.vietā. Otrajā "ugunslīnijā" viņš nekļūdījās, kas ļāva finišā pakāpties un 41.vietu.

Par sacensību uzvarētāju atkal kļuva norvēģis Johaness Tingness Bē, kurš bija par 1:46,5 sekundēm ātrāks nekā Rastorgujevs. Otrajā vietā ierindojās krievs Aleksandrs Loginovs (+18,5), bet bronzas godalgu ieguva Lovels Beilijs no ASV (+19,4).

Cits Latvijas pārstāvis Rolands Pužulis katrā no šaušanām pieļāva pa vienai kļūdai un finišēja 75.vietā (+3:42,5), savukārt Edgars Piksons pēc divām kļūdām pirmajā šaušanā no sacensībām izstājās.

Atgādinām, ka šī paša posma sprinta sacensībās ceturtdien Rastorgujevs ierindojās 11.pozīcijā.