Martins Dukurs bija ātrākais abos braucienos un summā uzrādīja rezultātu 1:47,54 minūtes. Viņš par 0,11 sekundēm apsteidza Sunbinu Junu no Dienvidkorejas. Savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa krievs Aleksandrs Tretjakovs, kurš bija 0,17 sekundes lēnāks nekā latvietis.

Savukārt Tomass Dukurs savam brālim zaudēja 0,80 sekundes, kas viņam deva sesto vietu. Pēc pirmā brauciena viņš ierindojās piektajā vietā, tomēr to nosargāt neizdevās, jo cits krievs Ņikita Tregubovs aizvadīja ļoti labu otro braucienu.

Tāpat lielu pārsteigumu sagādāja Ķīnas sportists Vencjans Gens no Ķīnas, kurš izcīnīja septīto vietu.

Portāls "Delfi" teksta tiešraidē piedāvāja sekot līdzi sacensību notikumu gaitai.

PK posms skeletonā vīriešiem Leikplesidā
Otro braucienu var aplūkot Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) piedāvātajā video sociālajā tīklā "Youtube".
Pasaules kausa izcīņas pirmā posma medaļnieki: 
Šī Martinam Dukuram bija 49. uzvara Pasaules kausa izcīņas posmos.
Dainis Dukurs intervijā LTV7 atzina, ka ir ļoti apmierināts ar rezultātu, jo mazais mērķis sasniegts - Martinam uzvara un Tomasam vieta sešiniekā. Tiesa, treneris uzsvēra, ka konkurenti šosezon būs ļoti spēcīgi.
Dodoties cīņā par uzvaru, Martins Dukurs startā kamanas iestūma 4,83 sekundēs, kas bija trešais ātrākais rezultāts otrajā braucienā. Trases augšdaļā viņam bija 0,08 sekunžu pārsvars, taču pēc tam tas sadila līdz 0,02 sekundēm. Tomēr viņš finišā sasniedza labāko rezultātu gan braucienā (53,88), gan summā (1:47,54). Martins Dukurs sezonu sāk ar uzvaru!
Krievs Aleksandrs Tretjakovs atkal uzrādīja izcilu laiku startā - 4,79 sekundes. Taču viņš pieļāva kļūdas, bremzēja ar kājām un neizvairījās no sānslīdēm, un šī iemesla dēļ viņš finišā 0,06 sekundes zaudēja Juņam. 
Dienvidkorejas izlases līderis Sunbins Juņs uzrādīja labāko starta laiku otrajā braucienā 4,82 sekundes. Tas viņam trases augšdaļā ļāva turēties pārliecinošā vadībā. Viena neprecizitāte vidusdaļā viņam maksāja laiku, tomēr Juņs tik un tā bija līderis ar laiku 1:45,65 minūtes. Tas bija par 0,47 sekundēm ātrāk nekā vācietim Jungam. 
Aksels Jungs no Vācijas pēc 4,83 sekunžu starta braucienu aizvadīja droši. Nelielas sānslīdes netraucēja viņam sasniegt finišu pagaidu līderpozīcijā ar rezultātu 1:48,12 minūtes. 
Tomass Dukurs startā ieskrējās 4,99 sekundēs. Uz starta rēķina viņš zaudēja Tregubovam, bet brauciena turpinājumā viņš deficītu nedaudz samazināja. Tomēr apsteigt krievu Tomass vairs nespēja, piekāpjoties 0,11 sekundes un ierindojoties otrajā vietā. Tomasam garantēta vieta TOP 6
Krievijas sportists Ņikita Tregubovs startā kamanas iestūma 4,88 sekundēs. Viņa pārsvars trases augšdaļā bija ļoti liels (0,64 sekundes), taču līdz lejas daļai tas nedaudz sadila. Finišā viņš bija par 0,49 sekundēm - 1:48,23.
Metjū Antuāns no ASV arī nespēja pārspēt ķīnieti Genu. Acīmredzami, ka šoreiz Antuāns zaudēja uz tehnikas rēķina, jo brauciens bija "tīrs". Viņš summā bija par 0,05 sekundēm lēnāks. 
Vācieties Kristofers Grothers trases augšdaļā bija līderpozīcijā, bet pēc tam viņa kamanas neslīdēja tik ātri, lai arī rupju kļūdu nebija. Finišā viņš ķīnietim zaudēja 0,46 sekundes, kas deva tikai trešo vietu. 
Pirmā brauciena pārsteiguma autors Vencjans Gens no Ķīnas otrajā braucienā uzlaboja savu staru un ieskrējās 5,00 sekundēs. Lai arī trases vidusdaļā viņš pieļāva diezgan rupju kļūdu, tomēr kamanas slīdēja labi un ļāva viņam finišā iebraukt līderpozīcijā - 1:48,72 minūtes. 
Beidzot kanādieša Greščižina rezultāts otrajā braucienā tiek pārspēts. Matiass Gugenbergers uzrādīja rezultātu 54,29 sekundes, bet summā viņa rezultāts ir 1:48,84. Tāpat Gugenbergeram arī līdz šim lielākais ātrums otrajā braucienā - 118,2 km/h.
Tagad trasē dosies TOP 10 pirmā brauciena sportisti. 
Vācijas sportists Aleksandrs Gasners startā ieskrējās 4,99 sekundēs, tomēr brauciens viņam bija ļoti vājš, un viņš bija pat ļoti tuvu kritienam. Finišā vācietis iebrauca tikai astotajā vietā, līderim zaudējot 0,84 sekundes. 
Krievijas pārstāvis Vladislavs Marčenkovs startā kamanas iestūma 5,00 sekundēs, kas līdz šim bija labākais laiks. Brauciena turpinājumā viņam bija pat 0,39 sekunžu pārsvars, taču trases lejasdaļā viņam bija vairākas kļūdas un pārsvars sadila līdz 0,15 sekundēm. 
ASV skeletonists Džons Deilijs aizvadīja ļoti sliktu braucienu, un viņš finišu sasniedza ar sesto rezultātu divu braucienu summā (+0,52). 
Dominiks Pārsons no Lielbritānijas visa brauciena garumā bija pāris sekunžu simtdaļu vadībā, un viņam summā izdevās pārņemt vadību ar rezultātu 1:49,38 minūtes. Tiesa, Greščižinam joprojām labāks rezultāts otrajā braucienā. 
Trešais Kanādas skeletonists Kevins Boiers trases augšdaļā bija vadībā ar 0,23 sekunžu pārsvaru. Tomēr viņa pārsvars pēdējos kontrolpunktos sāka dilt un finišā Boiers iebrauca otrajā vietā, zaudējot 0,11 sekundes. 
Arī amerikānim Gregam Vestam neizdevās izrādīt konkurenci Greščižinam, kurš joprojām ir līderis. Finišā amerikānim tikai ceturtais rezultāts divu braucienu summā, līderim piekāpjoties 0,62 sekundes. 
Cits Kanādas sportists Berets Martino trases augšdaļā bija nelielā vadībā, bet tad viņš pieļāva vairākas kļūdas un finišā iebrauca trešajā vietā (+0,44). 
Nākamais trasē devās Džons Ferovs no Austrālijas, un viņš jau trases augšdaļā daudz zaudēja Kanādas braucējam. Sliktais starts viņam liedza saglabāt pozīciju, un viņš finišā zaudēja gan Greščižinam, gan Raisam (+0,72).
Brits Džeremijs Raiss bija lēnāks par Greščižinu gan braucienā, gan summā. Viņš no Kanādas braucēja atpaliek 0,42 sekundes.
Kanādietis Deivs Greščižins atklāja otro braucienu, un viņš pieļāva daudz mazāk kļūdu, Kanādas sportists summā sasniedza rezultātu 1:49,43, savukārt otrajā braucienā viņa rezultāts bija 54,49 sekundes. 
Trase ir sagatavota jau otrajam braucienam. 
Latvijas trešais labākais skeletonists Ivo Šteinbergs jau aizvadījis savas pirmās sezonas sacensības. http://www.delfi.lv/sports/news/winter_sports/bobsleigh/skeletonistam-steinbergam-21-un-13-vieta-sezonas-pirmajas-sacensibas.d?id=49413647
Visu pirmo braucienu var apskatīt oficiālā Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) sociālā tīkla "youtube.com" kontā:
Šie 20 sportisti apgrieztā secībā stāsies uz starta otrajā braucienā, par ko stāstīsim nedaudz vēlāk.
20 gadus vecais ukrainis Vladislavs Heraskevičs Pasaules kausā debitē ar 27. vietu, bet pirmo braucienu noslēdz šveicietis Ronalds Odersē, kurš uzrāda žilbinošu startu - 4,90 sekundes, kas ir piektais labākais, bet līdzīgi kā norvēģis, pieredzes trūkuma dēļ pārējo trasi veic ar kļūdām, atsitoties pret visām apmalēm, un paliek priekšpēdējais. Ar to pirmais brauciens šajā sezonā ir noslēdzies.
Norvēģis Alekss Hansens izskrien piekto labāko startu, taču tālākajam braucienam viņam pietrūkst pieredzes, ir daudz acīmredzamu kļūdu, un otrajam braucienam PK debitants nekvalificējas, ierindojas 25. vietā. Taču piektais labākais starts!
Negaidīti TOP10 iekļūst ķīnietis Vencjans Gens! 0,79 sekundes aiz Martina. Un jāatceras, ka 2020. gada olimpiskās spēles notiks Ķīnā...
Pirmā brauciena rezultāti:
TOP10 pa to laiku iekļuvis austrietis Matiass Gugenbergs, bet trešais Krievijas braucējs, Pasaules kausa debitants Vladislavs Marčenkovs ierindojies 11. vietā.
LTV7 sazvanītais Dainis Dukurs pauda gandarījumu, ka brāļiem labi slīd kamanas, bet esot bijis grūti iesildīties: "Prieks, ka Martins ar 15. starta numuru nobrauca labi, bija kļūdas trases lejas daļā, bet tas ir labojams, trases vidu līdz 14. virāžai izbrauca teicami. Tomasam starta vaina, leju izbrauca uz 9 ballēm, bet viss ir startā, bet no viņa vēl pagaidām nevar prasīt. Galvenais, ka sešiniekā ir abi un vēl jānobrauc otrs braucienu. Tendences ir labas, esam trāpījuši gan ar stilu, gan kamanām."Savas labākās kamanas Martins gan esot atstājis mājās, Ziemeļamerikā brauc ar labām kamanām, bet ne labākajām. Tās tiek taupītas "lielajam notikumam", olimpiskajām spēlēm. "Jo tuvāk nāks [olimpiāde], jo visi lūrēs, kas kuram ir, betmums visas kamanas vienādas nokrāsotas, pats reizēm neatšķiru," saka Dainis Dukurs.
Amerikānis Džons Deilijs ieriktējas labāko desmitniekā - 54,70 sekundes.
Vēl viens Pasaules kausa debitants, brits Džeremijs Raiss uzrāda devīto startu, aizvada cienījamu braucienu, bez rupjām kļūdām, un ierindojas 13. vietā, ko dala ar austrālieti Džonu Ferovu.
Pieredzējušais kanādietis Deivs Greščišins, ar grizli lāci uz ķiveres un nu jau arī kamanām, brauciena laikā paceļas līdz 12. vietai, taču finišā ir četrpadsmitais un diezgan drošs kandidāts uz otro braucienu.
Kanādietim Baretam Martino nedaudz pietrūkst līdz labāko desmitniekam, 54,91 sekundes ir viņa rezultāts, un 12. vieta. Spānis Anders Mirambels uzrāda lēnāko startu, taču izmanto savu pieredzi un pakāpjas un 16. vietu, tomēr viņa iekļūšana labāko divdesmitniekā ir diezgan "slidena", jo vēl startēs 13 sportisti.
No atlikušajiem 14 sportistiem diez vai kādam izdosies iejaukties līderu strīdā par vietām, tur vairāk ritēs cīņa par iekļūšanu TOP20 un kvalificēties nākamajam braucienam.
Jaunzēlandietis Rīss Tornberijs neielaužas labāko desmitniekā, uzrādot 14. laiku no 16 startējušajiem (55,00 sekundes.).
Nākamais startē pašreizējais pasaules čempions un Pasaules kausa īpašnieks Martins Dukurs. Viņam skaļš atbalsts trasē, un trešais labākais starts - 4,87 sekundes. Ātrs, precīzs brauciens, un finišā viņš ir pirmais! Lielākais ātrums - 119,6 km/h, beigās skeletons slīd labi un rezultāts ir 53,66 sekundes. Tretjakovs apsteigts par 0,05 sekundēm. Tomass nobīdīts uz piekto vietu.
Vēl viens vācietis, Kristofers Grothērs uzrāda septīto rezultātu - 54,37 sekundes, un šobrīd visi trīs vācieši ir TOP10.
Anglis Dominiks Pārsonss startā gandrīz izkrīt no kamanām, un tas uzreiz ietekmē visu braucienu. Finišā viņš pilnu sekundi atpaliek no Tretjakova.
Vācietis Aleksandrs Gasners, kurš sacensību apritei atkal pievienojās pagājušosezon pēc pāris gadu pārtraukuma, uzrāda tikai septīto rezultātu - 54,59 sekundes (+0,88 sekundes).
Aksels Jungks nobīda Tomasu Dukuru uz ceturto vietu, apsteidzot viņu par četrām sekundes simtdaļām. Vācieša rezultāts ir 54,04 sekundes, un no Tretjakova viņš atpaliek 0,32 sekundes.
Nākamais uz starta Tomass Dukurs. Starts - 5,03 sekundes, kas ir tikai piektais labākais. Trases augšdaļā Tomass zaudē vadošajiem braucējiem, bet lejas daļā kāpina ātrumu un paceļas uz trešo vietu, par 0,01 sekundi apsteidzot Tregubovu. Tretjakovam viņš zaudējis 0,36 sekundes ar rezultātu 54,07 sek.
Tretjakovs tradicionāli sāk ar fantastisku startu - 4,79 sekundes, kas ir tikai par 0,09 sekundēm sliktāk nekā trases rekords. Brauciens nav nav tik tīrs kā Junam, taču trases beigās viņš sasniedz lielisku ātrumu un izvirzās vadībā - 53,71 sekundes. Juns atpaliek par 0,05 sekundēm.
Nākamie startē divi Krievijas sportisti, Ņikita Tregubovs un Aleksandrs Tretjakovs.Tregubovs uzrāda otru labāko startu (4,95 sek.), bet brauciens nav tik tīrs, bet labs beigu ātrums un finišā viņš 0,32 sekundes piekāpjas Junam ar rezultātu 54,08 sekundes.
Korejietis Sunbins Juns, kurš bija viens no sīvākajiem Martina Dukura konkurentiem pērn, uzrāda labāko starta laiku - 4,81 sekundes. Korejieis aizvada lielisku, tīru braucienu, "izbraucot" no 54 sekundēm un pārņemot līderpozīciju. Viņa rezultāts ir 53,76 sekundes.
Nākamais trasē dodas trases rekorda īpašnieks Metjū Antuāns, bet startā zaudē Kimam 0,10 sekundes. Trasi amerikānis izbrauc tīri un finišā ir pārliecinoši pirmais, apsteidzot savu tautieti par 0,55 sekundēm. Viņa rezultāts – 54,34 sekundes. 
Austrālietis Niklass Timings trases augšdaļā ir ātrāks par Vestu, taču beigās zaudē amerikānim 0,64 sekundes, ieņemot priekšpēdējo vietu.
Nelielas nesaprašanās ar starta pulksteni pirms šveicietis Rita Grafa starta, un jaunais skeletonists sāk ar trešo startu, 5,23 sekundēm. Trasi viņš izbrauc ar daudzām kļūdām, vietām uz kritiena robežas, un paliek pēdējais, ceturtais, Vestam zaudējot 1,11 sekundes.
Austrālietis Džons Ferovs sāk ar vāju startu - 5,27 sekundes; brauciena laikā daudz zaudē Kimam, taču beigu daļu veic daudz labāk un finišā piekāpjas amerikānim tikai 0,04 sekundes.
Otrais startē korejietis Džunjens Kims; viņa starts ir par 0,15 sekundēm labāks nekā Vestam, bet daudz laika pazaudē, pamatīgi kļūdoties vienā no virāžām, finišā korejietis tomēr ir par 0,10 sekundēm ātrāks, pārņemot vadību.
Gregs Vests trasi veic bez milzīgām kļūdām, viņa laiks – 54,89 sekundes – kļūst par pirmo atskaites punktu.
Starta rekords Leikplesidas trasē pieder Sunbinam Junam - 4,70 sekundes, trases rekords Metjū Antuānam - 53,13 sekundes.
Leikplesidā šodien apmācies un vēsāks, gaisa temperatūra ir mīnus 6,1, ledus temperatūra - mīnus septiņu grādi.
https://twitter.com/TheKenChilds/status/928964559330738176
https://twitter.com/mr_bandicoot_/status/928586690935115776
Sezonu atklās amerikānis Gregs Vests, kuram šī būs debija Pasaules kausa sacensībās.
Vakar sezonu iesāka Lelde Priedulēna, kurai augustā gūtās smagās traumas dēļ šī sezona solās būt grūta.http://www.delfi.lv/sports/news/winter_sports/bobsleigh/priedulenai-neveiksmigs-otrais-brauciens-liedz-pk-sezonu-iesakt-labako-desmitnieka.d?id=49430249
Tomass Dukurs startēs desmitais, Martins – piecpadsmitais. Spēcīgais korejietis Sunbins Juns trasē dosies septītais, Aleksandrs Tretjakovs - devītais.
Piektdien Leikpledidas trasē iziet skeletonisti, lai arī saktu Pasaules kausa sezonu.