Ar Kendijas Aparjodes izcīnīto bronzas godalgu juniorēm noslēdzās Pasaules kausa izcīņas otrā posma sacensības kamaniņu sportā junioriem un jauniešiem Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē, portālam "Delfi" pastāstīja Latvijas Kamaniņu Sporta federācijā.

Pirmo braucienu Kendija veica kā trešā ātrākā – 42.989 sekundēs. Viņu apsteidza vien divas Krievijas atlētes - Burmistrova Lilia un Mikhaļenko Oļesja, kuras nepārspētas palika arī otrajā braucienā.

Otrais brauciens Aparjodei bija nedaudz sliktāks, bet divu braucienu kopsummā uzrādītais laiks – 1 minūte 25.956 sekundes – ļāva saglabāt pirmajā braucienā izcīnīto vietu.

Otra labākā no Latvijas pārstāvēm sestdien bija Zelma Bite, kurai izcīnīja 12. vietu, bet Latvijas pārstāve Kate Keita Farenhorsta ierindojās vienu pozīciju zemāk – 13. vietā.

Sacensību uzvarētāja Mikhaļenko Oļesja divu braucienu summā uzrādīja laiku –1 minūte 25.490 sekundes. Mūsu Kendija viņai piekāpās par 0.466 sekundēm.