Siguldas trasē, sestdien, 15. decembrī notika Pasaules kausa izcīņas kamaniņbraukšanā ceturtais posms, kurā ceturto vietu ieguva Latvijas sportisti Juris un Andris Šici.

Brāļus Šicus no trešās vietas šķīra 0,006 sekundes.

Pārliecinoši Pasaules kausa posmā Siguldā triumfēja vācieši Tobiass Vendls/ Tobiass Ārlts (attēlā), kuri bija labākie abos braucienos un summā par 0,452 sekundēm apsteidza austriešus Peteru Pencu/ Georgu Fišleru. Divu braucienu summā trešo vietu ieņēma itāļi, pasaules čempioni Kristians Oberštolcs/ Patriks Grūbers, kuriem Šici zaudēja tikai 0,006 sekundes. Šiciem pirmajā braucienā bija ceturtā vieta, bet otrajā viņiem piektais labākais laiks.

Savukārt Latvijas kamaniņu sportistēm māsām Maijai un Elīzai Tīrumai sestdien neizdevās iekļūt labāko desmitniekā. Jaunākā māsa Elīza Tīruma ieņēma 12.vietu, bet Maija Tīruma bija 16.vietā.