Svētdien Vācijā, Vintenbergas trasē Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma Pasaules kausa izcīņas 6.posmā izcīnīja 8.vietu, bet Ulla Zirne 20.vietu, portālu "Delfi" informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Sacensību pirmajā daļā spēkiem mērojās 24 dāmas, kuru vidū ar pirmo starta numuru trasē devās Latvijas sportiste Ulla Zirne un ar 22. starta numuru otra Latvijas pārstāve Elīza Tīruma.

Pirmajā braucienā labāko sniegumu no mūsu dāmām demostrēja Elīza Tīruma, kura braucienu veica 57.489 sekundēs, ierindojoties 9.vietā pēc pirmā brauciena. Ulla Zirne finišēja pēc 57.938 sekundēm, kas deva 18.pozīciju.

Otrajā braucienā Ullai neizdevās uzlabot savu rezultātu - 58.248 sekundes. Divu braucienu summā viņa uzrādīja laiku viena minūte 56.186 sekundes. Savukārt Elīza Tīruma otrajā braucienā, uzrādot laiku 57.409 sekundes, sniegumu uzlaboja par 0.08 sekundēm un divu braucienu summā uzrādīja laiku viena minūte 54.898 sekundes.

Sacensību kopvērtējumā sportistes ierindojās attiecīgi 8.vieta Elīzai Tīrumai, 20.pozīcija Ullai Zirnei. PK 6.posma uzvarētājai Geisenbergerei mūsu dāmas piekāpās par 1.069 un 2.357 sekundēm.