Latvijas bendija izlase ar smagu zaudējumu ASV valstsvienībai sākusi pasaules čempionāta A divīzijas turnīru.

Turnīra pirmajā spēlē Latvijas izlase amerikāņiem kapitulēja ar rezultātu 1:11. Vienīgos vārtus ar soda metienu Latvijas izlasē guva Jūlijs Kadnajs, precīzi metot mača 87. minūtē.

Latvijas izlase pret amerikāņiem neizšķirtu rezultātu noturēja 15 minūtes, bet līdz pirmā puslaika beigām tika ielaisti seši vārti. Mača turpinājumā ASV valstsvienība panāca rezultātu 11:0, tikai trīs minūtes pirms mača beigām ielaižot vienīgos vārtus.

Turnīra turpinājumā Latvijas izlase B apakšgrupā spēkosies ar Baltkrievijas un Norvēģijas izlasēm.

Pasaules bendija čempionātā komandas spēlē divās apakšgrupās. A grupā spēlē spēcīgās Zviedrijas, Somijas, Krievijas un Kazahstānas izlases, bet B grupā Latvija, Norvēģija, Baltkrievija un ASV. Pēc grupu turnīra visas komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, kur A grupas komandas sacentīsies ar B grupas izlasēm.

Bendijs ir pazīstams arī ar nosaukumu hokejs ar bumbiņu. Komandas ar 11 laukuma spēlētājiem sacenšas uz futbola izmēra ledus laukuma.