Latvijas frīstaila slēpotājs Edvards Lansmanis izcīnījis augsto, 24.vietu Norvēģijā notiekošā pasaules čempionāta sloupstaila disciplīnā.

Kvalifikācija norisinājās divos hītos (braucienos) un fināliem kvalificējās pirmie 12 sportisti - pa sešiem no katra hīta. Lansmanis startēja otrajā hītā, kurā uzrādīja 13. rezultātu, kas nozīmēja, ka summā pasaules čempionātā latvietis izcīnīja 24.vietu no 60 startējušajiem sportistiem

Lai kvalificētos Soču olimpiskajām spēlēm, sportistam nepieciešams iekļūt labāko 30 vidū kādā no Pasaules kausa posmiem vai pasaules čempionātā attiecīgajā disciplīnā un jābūt labāko 50 sportistu vidū šajā disciplīnā olimpiskajā punktu rangā, vēsta Latvijas Slēpošanas savienība.

Līdz šim Lansmanis piedalījies divos Pasaules kausa posmos. Pagājušajā sezonā februāra beigās Somijā viņš izcīnīja 44.vieta, bet šogad februāra sākumā Šveicē ieņēma 61.vietu. Savukārt pagājušā gada pasaules junioru čempionātā Lansmanis ieņēma 35.vietu.