Latvijas vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks otrdien izcīnīja 25.vietu Itālijas pilsētā Trentīno notiekošās ziemas Universiādes milzu slaloma disciplīnā.

Pirmajā braucienā latvietis uzrādīja 27.labāko laiku, bet otrajā braucienā viņam 23.laiks. Summā Zvejnieks par 2,49 sekundēm zaudēja uzvaru izcīnījušajam francūzim Žonasam Fabrē.

Cits Latvijas pārstāvis Daniels Fogelis summā ieņēma 63.vietu, uzvarētājam piekāpjoties par 16,29 sekundēm.

Pie ieskaitīta rezultāta kopumā tika 66 sportisti.

Citviet ziemas Universiādē otrdien distanču slēpošanas piecu kilometru brīva stila individuālajā distancē Latvijas pārstāve Natālija Kovaļova ierindojās 88.vietā 94 sportistu konkurencē. Viņa finišā uzvarētājai Katerinai Grigorenko no Ukrainas zaudēja trīs minūtes un 34,8 sekundes.

Iepriekš pagājušajā nedēļā Kovaļova 1,2 kilometru sprinta distancē klasiskajā stilā nepārvarēja kvalifikāciju, ieņemot 75.vietu starp 80 sportistēm.

Universiāde risināsies līdz svētdienai, un Latviju sacensībās pārstāv gandrīz 40 dalībnieku delegācija, kas spēkojas piecos sporta veidos - kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, biatlonā, šorttrekā un hokejā.

Kopā dalību Universiādē pieteikuši 59 valstu pārstāvji. Sacensībās 13 sporta veidos piedalīsies vairāk nekā 3000 sportistu studentu.