Latvijas labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks sestdien 1924.gada olimpisko spēļu norises vietā Šamonī, Francijā, ieņēma 44.vietu Eiropas kausa sacensībās slaloma disciplīnā.

Pirmajā braucienā Zvejnieks apsteidza vien divus finišējušos sportistus, tomēr ar to bija pietiekami, lai kvalificētos otrajam nobraucienam. Tajā viņš bija ātrāks par trim sportistiem, bet palika pēdējā vietā starp slēpotājiem, kas noslēdza abus braucienus.

Uzvaru izcīnīja kādreizējais pasaules junioru čempionāta medaļnieks Daniels Jūle no Šveices, kuram Zvejnieks summā zaudēja 8,16 sekundes.

Par sasniegto rezultātu Zvejnieks saņēma 64,07 FIS kategorijas punktus.

Kopumā latvietis karjeras laikā Eiropas kausa sacensībās otrajam braucienam spējis kvalificēties 14.reizes.

Kā ziņots, vēl vienās slaloma sacensībās Šamonī piektdien Zvejnieks pirmajā braucienā nesasniedza finišu.

Zvejnieks šosezon piedalījies divās Pasaules kausa sacensībās, abās ierindojoties ap pirmā piecdesmitnieka robežu.