atvijas vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks ceturtdien izcīnīja augsto astoto vietu Itālijas pilsētā Trentīno notiekošās ziemas Universiādes slaloma disciplīnā.

Pirmajā braucienā latvietis uzrādīja septīto labāko laiku, bet otrajā braucienā viņam tikai 24.laiks, kas divu braucienu summā lika atkāpties uz astoto pozīciju 1,73 sekundes aiz uzvarētāja Jonasa Rasanena no Somijas.
Cits Latvijas pārstāvis Daniels Fogelis nespēja pabeigt pirmo braucienu, netiekot pie ieskaitīta rezultāta.

Pie ieskaitīta rezultāta kopumā tika 44 sportisti.

Pirms tam Universiādes milzu slalomā Zvejnieks ieņēma 25.vietu, bet Fogelis palika 63.pozīcijā. Savukārt supergigantā Fogelim 57.vieta, bet Zvejnieks šajā disciplīnā nestartēja.

Universiāde risināsies līdz svētdienai, un Latviju sacensībās pārstāv gandrīz 40 dalībnieku delegācija, kas spēkojas piecos sporta veidos - kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, biatlonā, šorttrekā un hokejā.

Kopā dalību Universiādē pieteikuši 59 valstu pārstāvji. Sacensībās 13 sporta veidos piedalīsies vairāk nekā 3000 sportistu studentu.