Latvijas labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks ceturtdien izcīnīja trešo vietu Krievijas čempionāta slaloma sacensībās, trešo reizi šosezon sasniedzot rezultātu, kas mazāks par 15 FIS kategorijas punktiem.

Sacensībās uzvarēja mājinieks Pāvels Trikičevs, kuram Zvejnieks divu braucienu summā zaudēja 1,21 sekundi.

Par sasniegto rezultātu Latvijas sportists nopelnīja 14,82 FIS kategorijas punktus, bet nespēja atkārtot pērn Krievijas čempionātā sasniegto, kad tika pie 11,30 FIS punktiem, kas ir viņa karjeras labākais rādītājs.

No pārējiem Latvijas sportistiem Miks Zvejnieks un Mārtiņš Onskulis izcīnīja attiecīgi 17. un 18.vietu, kas deva 41,80 un 45,12 FIS kategorijas punktus, bet Toms Sarkanis nesasniedza finišu otrajā braucienā.

Tikmēr dāmu sacensībās Lelde Gasūna izcīnīja septīto vietu, nopelnot 30,89 FIS kategorijas punktus. Viņas jaunākā māsa Evelīna nepabeidza otro braucienu, bet vēl viena latviete Liene Bondare nefinišēja jau pirmajā braucienā.

Turpinājumā piektdien sportisti aizvadīs FIS kategorijas sacensības slalomā, bet sestdien un svētdien gaidāmi divi milzu slaloma mači.