Latvijas bendija izlase pasaules čempionāta A divīzijas turnīrā piedzīvojusi trešo zaudējumu pēc kārtas, līdz ar to ieņemot pēdējo, ceturto vietu apakšgrupā

B apakšgrupas trešajā spēlē Latvija ar rezultātu 4:8 piekāpās Norvēģijas bendija spēlētājiem. Latvijas izlases labā vārtus guva Jegors Kudratjevs, Lauris Ziemiņš, Arturs Befus un Julijs Kadnajs.

Spēles pirmais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā un tikai pašā noslēgumā norvēģi izvirzījās vadībā ar 3:2. Otrajā puslaikā Latvijai neizdevās saglabāt intrigu spēlē un pretinieki ieguva pārliecinošu pārsvaru.

Latvija B grupā ar trim zaudējumiem trīs spēlēs ir ceturtajā vietā. Norvēģija ir līdere, aiz kuras ir Baltkrievija un ASV.

Ceturtdaļfinālā Latvijai būs jātiekas ar A grupas līdervienību, un potenciālie pretinieki ir Krievija vai Zviedrija.