Latvijas šorttrekiste Evita Krievāne ceturtdien izcīnīja 11.vietu Spānijā notiekošās ziemas Universiādes 500 metru distances sacensībās.

Krievāne savā pirmās kārtas skrējienā izcīnīja otro vietu starp trim sportistēm, sasniedzot ceturtdaļfinālu, bet tajā latviete bija trešā un no turpmākām sacensībām izstājās.

Kā zināms, pirms tam trešdien Krievāne izcīnīja 15.vietu 1500 metru distancē.

Tikmēr vīru sacensībās ceturtdien Normans Beikmanis 500 metros ierindojās 24.vietā. Priekšsacīkšu kārtā Beikmanis finišēja trešais starp četriem sportistiem, tomēr bija iesaistīts sadursmē un tiesneši viņu iecēla nākamajā posmā, bet cīņā par vietu ceturtdaļfinālā viņš savā skrējienā palika pēdējā, piektajā, vietā.

Kā ziņots, 1500 metru distancē Beikmanis ierindojās 31.pozīcijā starp 36 sportistiem.

Ziemas Universiāde ilgs līdz sestdienai, bet šorttrekisti sacensības piektdien noslēgs ar startu 1000 metros.

Jau vēstīts, ka pirms tam februāra pašā sākumā Slovākijā noslēdzās ziemas Universiādes sacensības biatlonā, distanču slēpošanā, ziemeļu divcīņā un tramplīnlēkšanā, bet pašlaik Spānijā risinās otrā daļa.