2014.gada Soču olimpisko spēļu hokeja turnīrā svētdien B grupas pastarīšu duelī Austrijas valstsvienība ar rezultātu 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) uzvarēja Norvēģijas izlasi.

Mača piektajā minūtē Mihaels Grabners izvirzīja vadībā Austrijas komandu, bet divas minūtes vēlāk Mihaels Rafls panāca rezultātu 2:0. Otrajā trešdaļā norvēģiem izdevās vienus vārtus atspēlēt, kad precīzi meta Pērs-Age Skroders, tomēr noslēdzošajā periodā Austrija ar trešo vārtu guvumu nodrošināja uzvaru, atkal precīzi metot Grabneram.

Līdz ar to Austrijas komanda B grupas kopvērtējumā nodrošināja sev trešo vietu, bet norvēģi palika pēdējā, ceturtajā vietā. Tikmēr par uzvaru B grupā svētdien cīnīsies Kanādas un Somijas valstsvienības.