Latvijas hokeja izlase uzbrucējs Zemgus Girgensons pēc emocionālās spēles pret Kanādu atzina, ka, atšķirībā no pretiniekiem, Latvijas hokejistiem spēlē nebija, ko zaudēt, spēlētāju citē IIHF.

Jau ziņots, ka Latvijas hokeja izlase Soču olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā dramatiskā cīņā ar 1:2 zaudēja Vankūveras olimpiskajiem čempioniem Kanādas hokejistiem, izšķirošos vārtus zaudējot mazākumā mazāk nekā septiņas minūtes pirms spēles beigām.

"Šodien bija daudz vieglāk spēlēt, jo mums nebija, ko zaudēt. Bet viņi varēja daudz ko zaudēt. Mēs ticējām sev visu laiku. Šoreiz mēs spēlējām savādāk, tāpēc viņiem bija tik daudz metienu. Žēl, ka mums nepaveicās tajos dažos metienos," teica Girgensons.