Kanādas vārtsargs Kerijs Praiss pēc viņa pārstāvētās valstsvienības smagās uzvaras pār Latviju uzteica latviešu vārtu vīra Kristera Gudļevska teicamo sniegumu.

Atgādinām, ka Latvijas izlase Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra ceturtdaļfinālā ar rezultātu 1:2 smagā cīņā piekāpās spēcīgajai Kanādas valstsvienībai.

"Viņu vārtsargs spēlēja lieliski," IIHF mājaslapā internetā citēts Praiss. "Tas bija viens no labākajiem vārtsargu sniegumiem, kādu esmu redzējis ilgā laika periodā. Viņš aizvadīja vienu teicamu maču."

Tikmēr ārvalstu mediji raksta, ka Gudļevskis viens pats gandrīz palīdzējis Latvijas izlasei sagādāt vienu no pārsteidzošākajām uzvarām hokeja vēsturē.

Gudļevskis mačā pret Kanādas valstsvienību atvairīja 55 no 57 pretinieku metieniem.