2014.gada Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra pusfinālā trešdien kā pirmā iekļuva Zviedrijas valstsvienība, kas ar rezultātu 5:0 (1:0, 0:0, 4:0) uzvarēja Slovēnijas izlasi.

Zviedrijas izlasei pirmos vārtus izdevās gūt pirmās trešdaļas noslēdzošajā minūtē, kad precīzi meta Aleksanders Stīns. Otrajā periodā Zviedrijai bija liels pārsvars, tomēr savas iespējas neizdevās izmantot.

Noslēdzošajās 20 minūtēs Zviedrijai beidzot izdevās salauzt slovēņu pretestību, gūstot vēl četrus vārtus. Precīzi meta Daniels Sedins, Luī Ēriksons, bet Karls Hagelins guva divus pēdējos divus "golus" Zviedrijas komandai.

Zviedrijas izlases vārtsargs Henriks Lundkvists šajā cīņā tika galā ar visiem 19 sāncenšu metieniem.

Kā zināms, arī Latvijas izlase šodien aizvadīs ceturtdaļfināla maču, spēkojoties ar Kanādas valstsvienību.