Latvijas komanda

  • bobslejs Daumants Dreiškens Daumants Dreiškens 227 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 28.03.1984., Gulbene, Latvija
    Treneri: Juris Bašķers, Rihards Kotāns, Sandis Prūsis

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči - 2.vieta četriniekos, 5.vieta divniekos
    2010.g. Vankūvera - 8.vieta divniekos
    2006.g. Turīna - 6.vieta divniekos, 10.vieta četriniekos

    Sacensību kalendārs:
    18.02.2018. 13:05 divnieki, 1. un 2. brauciens
    19.02.2018. 13:15 divnieki, 3. un 4. brauciens
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • distanču slēpošana Patrīcija Eiduka Patrīcija Eiduka 169 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 01.02.2000., Rīga, Latvija
    Treneri: Ingus Eiduks

    Olimpiskā pieredze: debitante

    Sacensību kalendārs:
    13. februāris 10:30 sprints (klasiskajā stilā), kvalifikācija
    15. februāris 8:30 10 km brīvajā stilā

  • kamaniņu sports Elīza Cauce Elīza Cauce 139 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 21.08.1990., Sigulda, Latvija
    Treneri: Aivars Kalniņš, Pēteris Cīmanis, Kaspars Dumpis

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči - 12.vieta individuāli, 3.vieta komandu stafetē

    Sacensību kalendārs:
    12. februāris 12:50 pirmais un otrais brauciens
    13. februāris 12:30 trešais un ceturtais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauta Latvijas komandā

  • kamaniņu sports Inārs Kivlenieks Inārs Kivlenieks 129 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 04.07.1986., Rīga, Latvija
    Treneri: Indra Stiglica, Jānis Liepa, Kaspars Dumpis

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – 16.vieta
    2010.g. Vankūvera - 18.vieta


    Sacensību kalendārs:
    10. februāris 12:10 pirmais un otrais brauciens
    11. februāris 11:50 trešais un ceturtais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauts Latvijas komandā

  • ātrslidošana Haralds Silovs Haralds Silovs 224 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 07.04.1986., Rīga, Latvija
    Treneri: Lāsma Kauniste, Māris Birzulis, Jeroen Otter, Edvīns Silovs

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – 14.vieta 1500m, 24.vieta 1000m, 37.vieta 500m
    2010.g. Vankūvera – ātrslidošanā 20.vieta 5000m; šorttrekā 10.vieta 1500m, 12.vieta 500m, 14.vieta 1000m

    Sacensību kalendārs:
    Svētdiena, 11. februāris 9:00 5000 metri
    Piektdiena, 23. februāris 12:00 1000 metri
    Sestdiena, 24. februāris 13:00 Masu starts

  • bobslejs Helvijs Lūsis Helvijs Lūsis 136 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 14.01.1987., Aizpute, Latvija
    Treneri: Andris Kaju, Sandis Prūsis

    Olimpiskā pieredze:
    XXII Soči 2014 - 14.vieta četriniekos

    Sacensību kalendārs:
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • distanču slēpošana Indulis Bikše Indulis Bikše 142 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 15.09.1995., Madona, Latvija
    Treneri: Zintis Bikše

    Olimpiskā pieredze: debitants

    Sacensību kalendārs:
    13. februāris 10:30 sprints (klasiskajā stilā), kvalifikācija
    16. februāris 8:00 15 km brīvajā stilā
    24. februāris 7:00 50 km ar kopējo startu

  • bobslejs Matīss Miknis Matīss Miknis 129 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 29.12.1992., Liepāja, Latvija
    Treneri: Raitis Ravinskis, Sandis Prūsis

    Olimpiskie sasniegumi: debitants

    Sacensību kalendārs:
    18.02.2018. 13:05 divnieki, 1. un 2. brauciens
    19.02.2018. 13:15 divnieki, 3. un 4. brauciens
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • biatlons Oskars Muižnieks Oskars Muižnieks 170 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 09.12.1989., Jūrmala, Latvija
    Treneri: pirmais treneris Sergejs Sverčkovs

    Olimpiskā pieredze: debitants

    Olimpiskie starti
    11. februāris 13:15 10 km sprints
    *12. februāris 14:00 12,5 km iedzīšana
    15. februāris 13:00 20 km individuālā distance
    *18. februāris 13:15 15 km masu starts
    * - ja kvalificēsies

  • daiļslidošana Deniss Vasiļjevs Deniss Vasiļjevs 540 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 09.08.1999., Daugavpils, Latvija
    Treneri: Lambiel Stephane

    Olimpiskā pieredze: debitants

    Sacensību kalendārs:
    16. februāris 03:00 īsā programma
    17. februāris 03:00 izvēles programma
    25. februāris 02:30 gala pasākums

  • bobslejs (rezervists) Intars Dambis Intars Dambis 169 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 03.09.1983., Gulbene, Latvija
    Treneri: Rihards Kotāns, Sandis Prūsis

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – rezervē
    2010.g. Vankūvera – nestartē pilota slimības dēļ

    Sacensību kalendārs:
    18.02.2018. 13:05 divnieki, 1. un 2. brauciens
    19.02.2018. 13:15 divnieki, 3. un 4. brauciens
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • biatlons Andrejs Rastorgujevs Andrejs Rastorgujevs 351 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 27.05.1988., Alūksne, Latvija
    Treneri: Sergejs Sverčkovs, Intars Berkulis

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči - 9.vieta 12,5km iedzīšanā; 17.vieta 10 km sprintā; 14.vieta 15 km ar kopējo startu; 33.vieta 20km individuāli
    2010.g. Vankūvera - 50.vieta 10km sprintā; 58.vieta 12,5km iedzīšanā; 19.vieta 4x7,5km stafetē

    Olimpiskie starti
    11. februāris 13:15 10 km sprints
    *12. februāris 14:00 12,5 km iedzīšana
    15. februāris 13:00 20 km individuālā distance
    *18. februāris 13:15 15 km masu starts
    * - ja kvalificēsies

  • skeletons Martins Dukurs Martins Dukurs 393 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 31.03.1984., Rīga
    Treneri: Dainis Dukurs

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči - 2.vieta
    2010.g. Vankūvera - 2.vieta
    2006.g. Turīna - 7.vieta

    Sacensību kalendārs:
    15.02.2018. 03:00 Pirmais un otrais brauciens
    16.02.2018. 02:30 Trešais un ceturtais brauciens

  • kamaniņu sports Ulla Zirne Ulla Zirne 167 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 06.08.1995., Rīga
    Treneri: Ingrīda Amantova, Kaspars Dumpis

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g.Soči – 18.vieta

    Sacensību kalendārs:
    12. februāris 12:50 pirmais un otrais brauciens
    13. februāris 12:30 trešais un ceturtais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauta Latvijas komandā

  • kamaniņu sports Kristers Aparjods Kristers Aparjods 157 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 24.02.1998., Sigulda, Latvija
    Treneri: Aiva Aparjode, Mārtiņš Rubenis

    Olimpiskā pieredze: debitants

    Sacensību kalendārs:
    10. februāris 12:10 pirmais un otrais brauciens
    11. februāris 11:50 trešais un ceturtais brauciens
    *15. februāris 14:30 komandu stafete
    *ja tiks iekļauts Latvijas komandā

  • kamaniņu sports Oskars Gudramovičs Oskars Gudramovičs 117 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 04.07.1988., Rīga, Latvija
    Treneri: Jānis Ozoliņš, Aivars Kalniņš

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – 10.vieta divniekos
    2010.g.Vankūvera - 12.vieta divniekos

    Sacensību kalendārs:
    14. februāris 13:20 divnieki, pirmais un otrais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauts Latvijas komandā

  • kamaniņu sports Artūrs Dārznieks Artūrs Dārznieks 138 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 20.01.1993., Jēkabpils, Latvija
    Treneri: Ingrīda Amantova, Kaspars Dumpis

    Olimpiskā pieredze: debitants

    Sacensību kalendārs:
    10. februāris 12:10 pirmais un otrais brauciens
    11. februāris 11:50 trešais un ceturtais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauts Latvijas komandā

  • kamaniņu sports Pēteris Kalniņš Pēteris Kalniņš 114 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 15.12.1988., Rīga, Latvija
    Treneri: Aivars Kalniņš

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – 10.vieta divniekos
    2010.g.Vankūvera - 12.vieta divniekos

    Sacensību kalendārs:
    14. februāris 13:20 Divnieki, pirmais un otrais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauts Latvijas komandā

  • kalnu slēpošana Lelde Gasūna Lelde Gasūna 162 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 17.09.1990., Sigulda, Latvija
    Treneri: Gunta Gasūna, Einārs Lansmanis, Kaspars Loss

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – 30.vieta slalomā, nefinišē milzu slalomā

    Sacensību kalendārs:
    12. februāris 3:15/6:45 milzu slaloms
    14. februāris 3:15/6:45 slaloms

  • skeletons Tomass Dukurs Tomass Dukurs 260 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 02.07.1981., Rīga
    Treneri: Dainis Dukurs

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči - 4.vieta
    2010.g. Vankūvera - 4.vieta
    2002.g. Soltleiksitija – 21.vieta

    Sacensību kalendārs:
    15.02.2018. 03:00 Pirmais un otrais brauciens
    16.02.2018. 02:30 Trešais un ceturtais brauciens

  • daiļslidošana Diāna Ņikitina Diāna Ņikitina 212 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 09.12.2000., Rīga, Latvija
    Treneri: Olga Ņečajeva, Lambiel Stephane

    Olimpiskā pieredze: debitante

    Sacensību kalendārs:
    21. februāris 03:00 īsā programma
    23. februāris 03:00 izvēles programma
    25. februāris 02:30 gala pasākums

  • šorttreks Roberts Jānis Zvejnieks Roberts Jānis Zvejnieks 139 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 22.11.1997., Ventspils, Latvija

    Olimpiskā pieredze: debitants

    Sacensību kalendārs:
    10. februāris 12:00 1500 m
    13. februāris 12:00 1000 m, kvalifikācija
    17. februāris 12:00 1000 m, finālskrējieni
    20. februāris 12:00 500 m, kvalifikācija
    22. februāris 12:00 500 m, finālskrējieni

  • bobslejs Oskars Melbārdis Oskars Melbārdis 307 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 16.02.1988., Valmiera, Latvija
    Treneri: Baiba Kaufmane, Sandis Prūsis

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – 2.vieta četriniekos, 5.vieta divniekos
    2010.g. Vankūvera – nestartēja pilota slimības dēļ

    Sacensību kalendārs:
    18.02.2018. 13:05 divnieki, 1. un 2. brauciens
    19.02.2018. 13:15 divnieki, 3. un 4. brauciens
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • kamaniņu sports Andris Šics Andris Šics 159 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 12.05.1985., Sigulda, Latvija
    Treneri: Jānis Liepa

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči 3.vieta divniekos un 3. vieta komandu stafetē
    2010.g. Vankūvera - 2.vieta divniekos
    2006.g. Turīna – 7.vieta divniekos

    Sacensību kalendārs:
    14. februāris 13:20 pirmais un otrais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauts Latvijas komandā

  • kalnu slēpošana Kristaps Zvejnieks Kristaps Zvejnieks 158 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 15.02.1992., Rīga, Latvija
    Treneri: Jana Zvejniece, Peter Prodinger (Austrija), Martin Fahrner

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – 43.vieta milzu slalomā, nefinišē slalomā
    2010.g. Vankūvera – 37.vieta slalomā, 62.vietā milzu slalomā

    Sacensību kalendārs:
    11. februāris 4:00 nobrauciens
    13. februāris 4:30 kombinācija (nobrauciens)
    13. februāris 8:00 kombinācija (slaloms)
    15. februāris 4:00 supergigants
    18. februāris 3:15/ 6:45 milzu slaloms
    22. februāris 3:15/ 6:45 slaloms

  • skeletons Lelde Priedulēna Lelde Priedulēna 243 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 20.07.1993., Sigulda, Latvija
    Treneri: Mareks Mezencevs, Dainis Dukurs

    Olimpiskā pieredze:
    XXII Soči 2014 - 14.vieta

    Sacensību kalendārs:
    16.02.2018. 13:20 Pirmais un otrais brauciens
    17.02.2018. 13:20 Trešais un ceturtais brauciens

  • bobslejs Arvis Vilkaste Arvis Vilkaste 148 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 08.04.1989., Balvi, Latvija
    Treneri: Sarmīte Keisele, Sandis Prūsis

    Olimpiskā pieredze: XXII Soči 2014 - 2.vieta četriniekos

    Sacensību kalendārs:
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • bobslejs Jānis Strenga Jānis Strenga 285 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 05.02.1986., Sigulda, Latvija
    Treneri: Gatis Gūts, Sandis Prūsis

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. - Soči 2.vieta četriniekos

    Sacensību kalendārs:
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • kamaniņu sports Kendija Aparjode Kendija Aparjode 137 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 24.12.1996., Sigulda, Latvija
    Treneri: Aiva Aparjode, Kaspars Dumpis

    Olimpiskā pieredze: debitante

    Sacensību kalendārs:
    12. februāris 12:50 pirmais un otrais brauciens
    13. februāris 12:30 trešais un ceturtais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauta Latvijas komandā

  • biatlons Baiba Bendika Baiba Bendika 215 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 27.06.1991., Cēsis, Latvija
    Treneri: pirmais treneris Juris Stīpnieks, treneris Ilmārs Bricis

    Olimpiskie sasniegumi: debitante

    Olimpiskie starti:
    10. februāris 13:15 7,5 km sprints
    *12. februāris 12:10 10 km iedzīšana
    14. februāris 13:05 15 km individuālā distance
    *17. februāris 13:15 12,5 km masu starts
    *-ja kvalificēsies

  • bobslejs Jānis Jansons Jānis Jansons 156 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 25.05.1990., Limbaži, Latvija
    Treneri: Ginta Teko, Sandis Prūsis

    Olimpiskie sasniegumi: debitants

    Sacensību kalendārs:
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • bobslejs Oskars Ķibermanis Oskars Ķibermanis 203 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 04.04.1993., Valmiera, Latvija
    Treneri: Raitis Ravinskis, Sandis Prūsis

    Olimpiskā pieredze:
    XXII Soči 2014 - 16.vieta divniekos, 14.vieta četriniekos

    Sacensību kalendārs:
    18.02.2018. 13:05 divnieki, 1. un 2. brauciens
    19.02.2018. 13:15 divnieki, 3. un 4. brauciens
    24.02.2018. 02:30 četrinieki, 1. un 2. brauciens
    25.02.2018. 02:30 četrinieki, 3. un 4. brauciens

  • šorttreks Roberto Puķītis Roberto Puķītis 169 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 16.12.1994., Ventspils
    Treneri: Māris Birzulis, Jeroen Otter, Kenan Goudec

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči – 15.vieta 1500m

    Sacensību kalendārs:
    10. februāris 12:00 1500 m
    13. februāris 12:00 1000 m, kvalifikācija
    17. februāris 12:00 1000 m, finālskrējieni
    20. februāris 12:00 500 m, kvalifikācija
    22. februāris 12:00 500 m, finālskrējieni

  • distanču slēpošana Inga Paškovska Inga Paškovska 135 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 20.01.1992., Cēsis, Latvija
    Treneri: Ilgonis Pogulis, Ivars Paškovskis

    Olimpiskā pieredze: debitante

    Sacensību kalendārs:
    13. februāris 10:30 sprints (klasiskajā stilā), kvalifikācija
    15. februāris 8:30 10 km brīvajā stilā

  • kamaniņu sports Juris Šics Juris Šics 161 Balsošana beigusies!

    Dzimšanas dati: 26.04.1983., Sigulda, Latvija
    Treneri: Jānis Liepa

    Olimpiskā pieredze:
    2014.g. Soči 3.vieta divniekos un 3. vieta komandu stafetē
    2010.g. Vankūvera - 2.vieta divniekos
    2006.g. Turīna – 7.vieta divniekos

    Sacensību kalendārs:
    14. februāris 13:20 Divnieki, pirmais un otrais brauciens
    *15. februāris 14:30 Komandu stafete
    *ja tiks iekļauts Latvijas komandā

 
161 Balsošana beigusies!

Tuvākie Latvijas izlases starti
21. Februāris (pēc Latvijas laika)
Sievietes, īsā programma
22. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, slaloms. Pirmais brauciens
Vīrieši, slaloms. Otrais brauciens
Vīrieši, 500 m fināls; Sievietes, 1000 m fināls; Vīrieši, 5000 m stafetes fināls
Tuvākās medaļu izcīņas
21. Februāris (pēc Latvijas laika)
Sievietes, nobrauciens
Vīrieši, kross. Izslēgšanas braucieni un fināls
Sievietes, spēle par 3. vietu. Somija - OAR
Sieviešu un vīriešu komandu sprinta fināls
Sieviešu un vīriešu komandu iedzīšanas sacensību fināls
Sievietes, divnieki. Trešais un ceturtais brauciens