'Delfi' no Phjončhanas: Rastorgujevs pēc soda apļu veikšanas juta nogurumu

'Delfi' no Phjončhanas: Rastorgujevs pēc soda apļu veikšanas juta nogurumu
Foto: F64

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs atzina, ka divas pieļautās kļūdas šaušanā stāvus bija ļoti sāpīgas, jo viņš pats tajās epizodēs nenostrādāja līdz galam, savukārt pēc soda apļu veikšanas viņš jutās noguris, kas neļāva pietuvoties līderim, sarunā ar Latvijas žurnālistiem stāstīja pats Rastorgujevs.

Jau vēstīts, ka Rastorgujevs svētdien 10 kilometru sprinta sacensībās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs vienreiz kļūdījās šaušanā guļus, bet divreiz – stāvus. Viņš finišā uzrādīja 24. ātrāko laiku.

"Nenostrādāju līdz galam. Stāvus šaušanā tas bija baigi sāpīgi, tās bija nevajadzīgas kļūdas. Guļus šaušanā vējš vairāk ietekmēja nekā stāvus. Trasē pēc diviem soda apļiem jau sāku nogurt," par pieļautajām kļūdām stāstīja Rastorgujevs.

"Ar slēpēm viss bija puslīdz kārtībā, taču sniegs nebija pārāk labs. Trases tālajā galā sniegs ir citādāks, arī vējš pūš virsū. Sniegs tur ir tāds kā smiltis," viņš turpināja. "Uz nākamajām sacensībām visam jābūt kārtībā."

12,5 kilometru iedzīšanas sacensības risināsies pirmdien, un Rastorgujevs trasē dosies 55,6 sekundes pēc olimpiskā čempiona sprintā vācieša Arnda Peifera.

Source info

DELFI Sports


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
Tuvākie Latvijas izlases starti
17. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, izvēles programma
Sievietes, 1500 m fināls; vīrieši, 1000 m fināls
Sievietes, trešais un ceturtais brauciens
18. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, milzu slaloms. Pirmais brauciens
Vīrieši, milzu slaloms. Otrais brauciens
Vīrieši, divnieki. Pirmais un otrais brauciens
Vīrieši, 15 km masu starts
Tuvākās medaļu izcīņas
17. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, izvēles programma
Sievietes, supergigants
Sievietes, slopestyle. Fināls
Sievietes, 1500 m fināls; vīrieši, 1000 m fināls
Sievietes, 12,5 km masu starts
Sievietes, trešais un ceturtais brauciens
Vīrieši, lielais tramplīns. Fināls