Znaroku nesatrauc Krievijas hokeja izlases startēšana zem olimpiskā karoga

Znaroku nesatrauc Krievijas hokeja izlases startēšana zem olimpiskā karoga
Foto: Sputnik/Scanpix/LETA

Krievijas hokeja izlases galveno treneri Oļegu Znaroku nesatrauc, ka viņa vadītā komanda 2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs varētu startēt zem olimpiskā karoga.

Kā ziņojām, 5. decembrī Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) lēma par Krievijas Olimpiskās komitejas diskvalifikāciju, taču atļāva Krievijas sportistiem kā neatkarīgiem atlētiem piedalīties 2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Spēlēs varēs piedalīties "tīrie" šīs valsts sportisti. Šie sportisti drīkstēs startēt kā "Krievijas neatkarīgie sportisti", un uz viņu formām būs šis saīsinājums OAR ("Olympic Athlete from Russia").

Krievijas hokeja izlases galvenajam trenerim Znarokam nešķiet, ka tāpēc vajadzētu boikotēt spēles."Startēšana zem neitrāla karoga? Jebkurā gadījumā uz turieni brauks Krievijas izlase," ierasti lakonisko Znaroku citēja Krievijas portāls "r-sport.ru".

Pēc SOK lēmuma izziņošanas vairāki Krievijas domes deputāti pauda viedokli, ka krieviem šo Olimpiādi vajadzētu boikotēt, ja sportistiem neļauj nest savas valsts karogu un uzvaras gadījumā dzirdēt savas valsts himnu, bet atlētu domas dalījās – vieni piekrita deputātu nostājai, citi pauda gatavību startēt Phjončhanā, lai pasaulei pierādītu, ka dopinga skandāls viņus nav skāris.

Un Krievijas prezidents Vladimirs Putins negrasās likt šķēršļus sportistiem piedalīties olimpiskajās spēlēs, taču viņš piebilda, ka galējais lēmums būs jāpieņem olimpiešu sapulcei.

Source info

DELFI Sports


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Tuvākie Latvijas izlases starti
22. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, slaloms. Pirmais brauciens
Vīrieši, slaloms. Otrais brauciens
Vīrieši, 500 m fināls; Sievietes, 1000 m fināls; Vīrieši, 5000 m stafetes fināls
23. Februāris (pēc Latvijas laika)
Sievietes, izvēles programma
Vīrieši, 1000 m
Tuvākās medaļu izcīņas
22. Februāris (pēc Latvijas laika)
Sievietes, fināls. Kanāda - ASV
Vīrieši, slaloms. Otrais brauciens
Vīrieši, 500 m fināls; Sievietes, 1000 m fināls; Vīrieši, 5000 m stafetes fināls
Komandu sacensības, lielais tramplīns. Distanču slēpošana, 4x5 km stafete
Sievietes, 4x6 km stafete