Starp citu, viens no iemesliem, kādēļ grilu vajadzētu kurināt biežāk, ir fakts – ka grilēšana ir veselīgāka nekā produktu cepšana uz pannas, jo nav nepieciešams izmantot papildu taukvielas, turklāt, grilējot produktus, to poras noslēdzas un tie patur sevī visas vērtīgās vielas. Grilēšana prasa arī īsāku laiku nekā citi ēdiena gatavošanas veidi. Piemēram, mazāki gaļas gabaliņi jācep 20 minūtes, cūkgaļas karbonādes – aptuveni 12 minūtes, desiņas – 6 minūtes, bet garneles uz iesmiņiem ir gatavas 2–3 minūtēs.

Sulīgs liellopa steiks Argentīnas virtuves labākajās tradīcijās, meksikāņu vistas iesmiņi, turku kebabi ar pikantu liellopu gaļas pildījumu, marokāņu garšvielām bagātināts kalmārs vai asie vistas spārniņi jamaikiešu gaumē – izvēlies recepti un dodies kurināt grilu!

Lai labi garšo!

Kāda ir Tava iecienītākā recepte? Pastāsti to citiem, sūti recepti ar foto uz receptes@delfi.lv. Interesantākās idejas publicēsim Tasty.lv recepšu katalogā. Ik mēnesi izvēlēsimies vienu, interesantāko recepti, kuras autoru gaida vērtīga balva no Tasty.lv!