Mums, kā allaž, ir padomā vairākas kārdinošas receptes saldiem brīvdienu vēderpriekiem. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā tikt pie gardas kūkas, ir aveņu-šokolādes kūka bez cepšanas, kas būs pa spēkam pat iesācējiem un noderēs arī tiem, kam nav pieejama cepeškrāsns.

Baltās šokolādes un aveņu siera kūka – jau nosaukums vien liek sariesties mutē siekalām, vai ne? Arī šīs kūkas pagatavošanai nav nepieciešamas īpašas prasmes vai priekšzināšanas. Pietiks ar mikseri un sekošanu receptes norādījumiem.

Ja tev garšo gaisīgi kārtainās mīklas kārumi, tad lauku stila kūciņas ar avenēm un citronu krēmu ir kā radītas tavām garšu kārpiņām. Lai paātrinātu baudīšanas procesu, to pagatavošanai vari izmantot veikalā nopērkamo saldēto kārtaino mīklu.

Trausls smilšu mīklas groziņš (perfektas smilšu mīklas noslēpumus atklājām te) ar maigu vārīto krēmu un aveņogām noteikti būs pa prātam klasisku vērtību un garšu cienītājiem, bet eksperimentēt kārajiem iesakām saldināt brīvdienas, pagatavojot kraukšķīgu bezē putu mākoni – kārtaino "Pavlovu", kas, papildināta ar skābenajām avenēm, pacels tevi jaunos garšas baudījumu augstumos.

Lai labi garšo!

Kāda ir Tava iecienītākā recepte? Pastāsti to citiem, sūti recepti ar foto uz receptes@delfi.lv. Interesantākās idejas publicēsim Tasty.lv recepšu katalogā. Ik mēnesi izvēlēsimies vienu, interesantāko recepti, kuras autoru gaida vērtīga balva no Tasty.lv!