Profesionālās izglītības kompetences centra "Rīgas dizaina un mākslas vidusskola" (PIKC RDMV) Koka izstrādājumu dizaina nodaļa izstādē "Domā koks!" eksponē daļu no pēdējo gadu praktisko priekšmetu programmas darbiem ar mērķi parādīt plašākai sabiedrībai, ar kādiem uzdevumiem un rezultātiem strādā topošie koka un mēbeļu dizaina speciālisti, lai rosinātu skatītājus domāt līdzi un kopā.

Jau pirmajā kursā audzēkņi radoši strādā pie dažādas sarežģītības projektiem no idejas līdz gala produktam, kas palīdz izprast un izvērtēt, vai sākotnējā priekšmeta ideja ir bijusi praktiska un ērta lietošanā. Ar katru nākamo kursu uzdevumi kļūst arvien sarežģītāki: no instrumentu kastes līdz krēslam. Rīgas dizaina un mākslas vidusskolas pedagogi vēlētos, lai ikviens jaunietis, kurš absolvē šo mācību iestādi, būtu izstrādājis savu individuāli realizētu mēbeļu komplektu.

Lai arī radošo darbu izstādi ikviens interesents var pagūt līdz pat 23. aprīlim apskatīt savām acīm, ''Tava Māja'' sniedz nelielu foto ieskatu studentu darbos.

Plašāk par izstādi uzzini muzeja mājas lapā.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atrodas Rīgā, Skārņu ielā 10/20. Izstāde skatāma 3. stāvā.