Vai esi pamanījis amatnieku tirdziņos skaistos keramikas šķīvjus zivju formā? Tie var būt lielisks sienas dekors. Izvieto dažāda izmēra zivis pie sienas, piemēram, koridorā.

Fabulous Fishes!

Ja no telpiskiem zivs objektiem vairies, lielisks risinājums ir gleznas vai attēli rāmītī. Tās lieliski iederēsies darba zonā virs rakstāmgalda.

Chestnut Hill - Comm

Īstenu okeāna iedvesmotu iekārtojumu papildinās zivju pulks, kas uzgleznots uz sienas. Saskaņo mākslas darba toņus ar krēsliem, gluži kā šajā ēdamistabā, un būsi panācis iespaidīgu un gaumīgu efektu.

House in Hamble

Pārcelsimies uz āru – pie ūdeņiem esošā īpašumā iederēsies vārti zivteles izskatā. Visnotaļ amizanti un interesanti!

Crosslake

Ja iedvesmo Japāna un tās kultūra, tad šādā interjerā lieliski iekļausies telpiskas japāņu karpas jeb kojas. Vēl jo vairāk, ja sienas krāsojumam izvēlēsies pasteļzilu toni.

Koi Oasis

Ja radošas idejas nebaida, tad vannasistabas interjeru var padarīt jautrāku ar mozaīkflīžu palīdzību. Lūk, klaunzivs, kas izceļas ne vien ar neparastumu, bet arī rūpīgo darbu.

Luxurious Childrens Bathroom

Ideja tiem, kas dedzīgi vēlas sajusties kā okeānā vai vismaz akvārijā. Flīzes ar zivs rakstu vai zivs uzlīmes, kas nosētas uz sienas būs ļoti spilgts interjera akcents.

Mountview

Ja dzīvesbiedrs, tēvs vai vectēvs lepojas ar sava lielā loma galvas izbāzeņiem un ļoti vēlas tos piekārt pie sienas, arī tiem var atrast vietu. Piemēram, gaišā virtuvē, kas ieturēta minimālisma stilā.

Sanierung_1