Mājvietas uz riteņiem – stilīgi iekārtoti treileri

Mājvietas uz riteņiem – stilīgi iekārtoti treileri
Foto: Shutterstock

Cilvēki treileros mēdz dzīvot kardināli pretēju iemeslu dēļ – apstākļu spiesti vai pašiniciatīvas vadīti. Pievēršoties otrajam variantam, treileris ir lielisks veids, kā ceļot un iepazīt pasauli, līdzi ņemot gan savu gultu, gan arī ledusskapja saturu. Apkopojām "Houzz" piedāvātās idejas, kā pārvietošanos ar treileri padarīt ne tikai ērtu, bet arī stilīgu.

Parasti treilerī ir visas cilvēkiem dzīvošanai nepieciešamās telpas, sākot ar guļamistabu un beidzot ar tualeti. Vienīgā atšķirība ir izmēros – treilera ierastā taisnstūra formā ir daudz mazāka kā mājās standarta izpratnē. Tas gan nav iemesls, kāpēc neizveidot praktisku un komfortablu dzīvojamo vietu, kā arī interesantu interjeru.

Virtuve ir viena no dažām treilera telpām. Ja vietas dēļ nav iespējams izvietot dažādus lielizmēra priekšmetus, tad jāķeras klāt elementiem, kurus var uzlikt kaut kam virsū. Lūk, spilgti zilā augļu bļoda un spilvens kalpo kā izteiksmīgs dekors!

Guļamistabās var būt gan divvietīgas, gan vienvietīgas gultas. Attēlā redzamajā guļamvietā īpaši izceļas ziedu motīvu aizkari. Moderni aizkari kalpo ne tikai kā aizsegs no saules un logu noformējums, bet arī pilda durvju funkciju.

Tas, ka treileris nav lielizmēra māja, nenozīmē, ka nav iespējams atrast veidus, kā dzīvošanas telpu padarīt mājīgāku. Patīkamākas auras radīšanai tiek izmantotas dažādas gleznas pie sienas, bildes un grāmatas, krāsaini spilveni un gultas pārklāji.

Treilerī var uzņemt arī ciemiņus! Gan nelielajā viesistabā, gan arī citās telpās var pieturēties pie vienas krāsas vairākiem toņiem. Šāds variants rada sakartotu un gaumīgu skatu uz iedzīvi.

No šī treilera virtuves staro daile un greznums. Koka krēsli un griesti, kā arī izteiksmīgais gaismeklis rada krāšņu skatu apvienotajā ēdiena gatavošanas un mielasta vietā.

Neliela atpūtas vieta vienā no treilera stūriem, kurā atvilkt elpu un pasēdēt interjeram atbilstošā klubkrēslā. Saskaņots ir itin viss – pat spilventiņš ar žalūzijām.

Treilerī pamanāms katrs mazākais sīkums, tāpēc spilgtas krāsas un interesantas tekstūras iekrīt acīs divtik ātrāk. Koši, skaisti un pārdomāti!


Stikla skapīši treilerī atvieglo meklēšanas funkciju, jo plauktu saturs ir skaidri pārredzams. Šis fakts ir īpaši svarīgs telpās, kurās nav daudz vietas. Baltās krāsas interjers kā vienmēr rada tīras un sakoptas telpas sajūtu.

Par galdiņu var pārtapt itin viss, arī parastas plastmasas kastes! Ja tās pārkrāso interjeram atbilstošā krāsā, tās pilda nepieciešamo funkciju un atdzīvina telpas kopskatu.

Var, protams, neaprobežoties ar minimumu un iet "uz pilnu banku". Spīdīgie skapīši, krāsainās gaismas, kā arī griesti, kur spoguļoties, izskatās nudien šiki!

Ja treilera interjerā izvietotas galvenās mēbeles, tad primārās nepieciešamības būs apmierinātas. Skat, kādu siltumu izstaro šī vienkāršā treilerīša telpa!

Katrai treilera telpai (kaut vai tās atdalītas tikai ar aizkariem) piemīt savs unikālais šarms. To veido ne tikai katrs priekšmets un elements atsevišķi, bet visu faktoru sajaukums. Ja tu plāno tuvākā vai tālākā nākotnē padzīvot treilerī, atceries, ka krāsu izvēlei jābūt pārdomātam lēmumam.

Kā piecelies, tā uzreiz pie galda! Šajā elegantajā treilerītī pietiktu vietas vairākiem ceļotājiem – to sniedz veiksmīgais telpas izkārtojums.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka