Omulības iemiesojums: iedvesmojoši viesistabu interjeri bēniņos

Omulības iemiesojums: iedvesmojoši viesistabu interjeri bēniņos
Foto: Shutterstock

Bēniņos iekārtotiem mājokļiem piemīt kas tāds, ko nepanākt nevienā citā telpā. Iespējams, tas tāpēc, ka telpas ir tuvāk debesīm, varbūt savu noskaņu piešķir slīpie griesti, bet varbūt iemesls ir kāds cits. Katrā ziņā interjeri bēniņos allaž liek atskatīties, un to noteikti var teikt arī par šiem gaumīgajiem izpildījumiem, no kuriem iedvesmoties varbūt savu, vēl neizmantoto bēniņu iekārtošanai.

Ja bez iedvesmojošiem kadriem vēlies iepazīties ar praktisku pieredzi vai aplūkot vairāk foto no viena bēniņu mājokļa, palūko šo kolekciju, kur apkopoti stāsti tieši par bēniņos iemitinātiem interjeriem.

Tā kā šajā mājas daļā logu nav tik daudz un visbiežāk tie ir pavisam nelieli, ļoti jāpiedomā pie tā, kā telpā ieviest vairāk dienasgaismas. Šajā gadījumā veiksmīgi izmantota baltā krāsa, kas nav žēlota ne griestos, ne uz sienām. Tādā gadījumā pat tumšākas koka mēbeles var iederēties.

Telpa izskatīsies plašāka, ja izmantosi gaišu koku sienu apdarē – arī šāds izpildījums izskatīsies glīti.

Tapetes vai sienas krāsojums ar spīdīgu efektu arī palīdzēs vizuāli paplašināt telpu.

Dzīvojamās istabas var būt stilistiski ļoti dažādas – plaukti un skapji no metāla stalažām pat ļoti harmoniski izskatīsies salikumā ar dažiem tik mājīgiem elementiem kā dīvāns un kafijas galdiņš.

Šī nu gan ir viesistaba vistiešākajā nozīmē – gultas viesu izmitināšanai.

Visai labi bēniņu zonu var izmantot arī dažādām aktivitātēm – spēļu galdi, iespējams, vislabāk iederas tikai šeit, jo dzīvojamo istabu platība ne vienmēr ir tik liela, ka atliek vieta vēl kādam biljarda vai novusa galdam.

Pat mazāko māju bēniņos var iekārtot mājīgu un patīkamas noskaņas vidi, kur pulcēties draugu vai ģimenes lokā.

Autentiskā vasaras mājā var pat saglabāt oriģinālo mūri, kas vēl vairāk izceļ ēkas raksturu.

Ja mājai ir brusas, noteikti atrodi veidu, kā tās izcelt!

Atceries, ka ar balto krāsu nekad nevar nošaut greizi. Pat vistumšākajā telpā tā palīdzēs radīt gaišāku un omulīgāku noskaņu, un tad arī varēs variēt ar citu toņu klātbūtni.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka