Telpa aiz sliekšņa: daudzveidīgi priekšnami slavenību mājās

Telpa aiz sliekšņa: daudzveidīgi priekšnami slavenību mājās
Foto: Vida Press

Pirmais iespaids par cilvēkiem, nenoliedzami, ir svarīgs, un šo faktu iespējams attiecināt arī uz mājvietām, kurās ierodamies ciemos. Tieši priekšnams ir pirmā telpa pāri slieksnim, tāpēc tās interjeru svarīgi iekārtot gan uzkrītošu, gan arī patīkamu auru radošu. Aicinām tevi ieskatīties dažādu mājvietu priekšnamos, kuri katrs par sevi ir skaisti un citādi.

Neskatoties uz to, ka katrs priekšnams ir atšķirīgs, tiem tomēr var atrast kopīgas iezīmes, piemēram, mēbelēs. Teju katrā no tām atrodams skapītis – kas tajā glabājas, tas paliek saimnieka noslēpums, taču, visticamāk, šī vieta atvēlēt apaviem. Tas pats sakāms par skapi, kurā glabāt drēbes, jo arī šo mantu glabāšana ir viena no priekšnama galvenajām funkcijām.

Ir vairāki priekšmeti, bez kuriem priekšnams nevar veiksmīgi funkcionēt. Lai pārliecinātos, ka tavas mājvietas pirmajā telpā ir viss sadzīvei nepieciešamais, izlasi šo rakstu.

Starp citu, liela daļa no apkopotajām priekšnamu bildēm ir tieši slavenību mājās, piemēram, mūziķa "The Weeknd", aktiera Deivida Ārketa, modeles Heidijas Klumas. Viņi savu mājvietu priekšnamos nav izvēlējušies izvietot daudz mēbeļu – iespējams, iemesls ir plašā telpa, kura netiek aizņemta. Tādā veidā viņi vienlaicīgi var uzņemt daudz vairāk cilvēku!

Priekštelpas interjerā izmantotā krāsa parasti tiek saskaņota ar pārējām telpām, jo gandrīz nekad priekšnams netiek atdalīts no pārējās dzīvesvietas (mājas vai dzīvokļa) ar durvīm. Tāpat šajā telpā lieliski iederas spogulis, jo viesi var apskatīties, vai vējš nav izjaucis frizūru, un arī pats saimnieks var ielūkoties, kā kopā izskatās izvēlētais apģērbs pirms došanās ārā.

Vēl citus padomus, knifus un idejas, kā stilīgi iekārtot priekšnamu, atradīsi šeit.

Bet tagad vari aplūkot, cik daudzveidīgi, gaumīgi un praktiski iekārtoti priekšnami apkārt zemeslodei!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka