Personīgais spa zem klajas debess – fantastiskas idejas āra vannām

Personīgais spa zem klajas debess – fantastiskas idejas āra vannām
Foto: Shutterstock

Tie, kam nav vannas, allaž par to sapņo, un ne velti, jo šāda ekstra nudien ir tā vērta. Taču vēl vilinošāka ir doma par āra vannu, kas ļauj baudīt ūdens priekus vēl omulīgākā veidā. Apkurināmas vai izmantojamas vien karstajā vasaras sezona, visas variācijas vērts aplūkot kā iedvesmojošus piemērus.

Āra vannas visbiežāk ir no čuguna, lai ūdens pēc iespējas ilgāk saglabātu savu siltumu. Tāpēc, ja neizmantota kaut kur stāv vecā čuguna vanna, atrodi tai vietu ārā! Ļoti labs veids ir zem tās ierīkot ugunskuram līdzīgu vietu, lai kurinot sildītu ūdeni, tādējādi ļaujot baudīt spa noskaņu ne tikai karstās vasaras dienās.

A post shared by Natasha (@seedandfeather) on Jul 23, 2016 at 5:20pm PDT

Apsildāmai vannai neko daudz nevajag, vien vietu, kur izrakt nelielu bedri, dažus akmeņus vai cita materiāla paaugstinājumus, un lieta darīta.

A post shared by Natasha (@seedandfeather) on Jul 7, 2016 at 6:51am PDT

Vannas pacelšanai derēs ķieģeļu krāvumi.

Lai vanna ilgāk uzturētu siltumu, apakšā un apkārt vannai ļoti ieteicams izlikt akmeņus, kas arī dekoratīvi papildinās noformējumu.

A post shared by @wildflowerwhisper on Sep 1, 2017 at 9:15pm PDT

Kas gan būtu vanna bez vīna glāzes pa rokai? No šī piemēra var nošpikot, kā viens jūras izskalots koks var kalpot par ērtu plauktiņu.

Ja galīgi netīk, kā izskatās vannas malas, tās var nosegt ar kādu materiālu, piemēram, sizala pinuma paklāju. Padomā arī par kādu paklājiņu, kur stāvēt, iekāpjot un izkāpjot no vannas.

A post shared by MaggieBoh (@maggieboh) on Jul 16, 2017 at 3:04pm PDT

Vasaras sezonā fantastiski vannu izbaudīt ar sabērtām ziedlapiņām.

Lai arī vienai reizei tik daudz ziedu var šķist izšķērdīgi, kaut reizi katram vajadzētu izbaudīt šādu laimi.

Āboliņi, pelašķi, atraitnītes, rožu lapas un citi dabas elementi ne tikai izskaistinās, bet arī papildinās ūdeni ar vērtīgām ēteriskām eļļām, padarot to par patiesi cienīgu spa seansu.

A post shared by Natasha (@seedandfeather) on Jul 22, 2017 at 5:56pm PDT

Ja doma par mazgāšanos zem klajas debess nevilina, izmanto veco čuguna vannu kā puķudobi.

A post shared by Caroline (@sneezer83) on Jun 26, 2017 at 7:47am PDT

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka