Kārtīgā nekārtība – idejas noliktavas telpas un šķūnīša iekārtojumam

Kārtīgā nekārtība – idejas noliktavas telpas un šķūnīša iekārtojumam
Foto: Shutterstock

Katrā mājas saimniecībā ir kāda telpa – noliktava –, kur paglabāt grābekļus, dakšas, slotas, spaiņus, šļūtenes, darbarīkus, ķerru un dārza instrumentus. Tam visam, saprotams, kaut kur ir jāglabājas. Kā pēc iespējas kompaktāk visu ietilpināt nelielās telpās, kā šo zonu nepārvērst par miskasti, bet gan daļu no mājas kaut cik pieklājīgā izskatā, lūko šajos piemēros.

Ja vēl plāno šādas telpas atsevišķu izbūvi, vari iedvesmoties no šīs piemīlīgā izskata mājiņas, kur otrajā stāvā var pat dzīvoties bērni, bet pirmā stāva telpa kalpo kā darba telpa un noliktava.

Kāds goda vietā nolicis konteineru, kas apdarināts ar koka dēļiem, lai labāk iekļautos vidē, un arī šāds izpildījums nav tas sliktākais.

Šādā telpā noteikti vajadzētu ierīkot kādu virsmu, kas ļautu vieglāk padarīt kādus remontdarbus, pārstādīt augus, notīrīt darbarīkus u.tml.

Pavisam interesanta izpildījuma noliktava – neliela, bet tajā pašā laikā gana kompakta, lai visu ietilpinātu.

Visbiežāk šādas telpas ir visai tumšas un drūmas, tāpēc padomā par gaišāku sienas krāsojumu un apgaismojumu. Krietni patīkamāk būs strādāt gaišā telpā.

Noteikti lietderīgi izmanto arī durvis, kas ved uz šo šķūnīti. Uz nelieliem āķīšiem var pakarināt darba apģērbu vai kādu dārza instrumentu.

Glabājot instrumentus pie sienas, būs arī vieglāk visus krājumus pārskatīt.

Pie šāda izpildījuma var iegādāties arī metāla stalažas ar plauktiem.

Uz grīdas visbiežāk vietas ir mazāk, nekā vajadzētu, tad nu var izlīdzēt ar šo pieeju, pie sienas piestiprinot paneli, kas ļauj vienviet pakarināt vairākus darbarīkus.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka