No nažiem līdz instrumentiem – idejas, ko glabāt pie magnētiskajiem stiprinājumiem

No nažiem līdz instrumentiem – idejas, ko glabāt pie magnētiskajiem stiprinājumiem
Foto: Shutterstock

Ja kādreiz bija aktuāli visu iespējamo noslēpt aiz skapīšu durtiņām, tad tagad gan ir atsevišķas lietas, kas pat labi izskatīsies redzamā vietā, un šim nolūkam iegādājamas speciālās magnētiskās līstes jeb stieņi, ko var piestiprināt pie vēlamās virsmas un ar to palīdzību glabāt priekšmetus ar magnētiem.

Ļoti labi izskatīsies, ja virtuvē kādā brīvā nišā piestiprināsi šo līsti un pie tās glabāsi bundžiņas ar garšvielām, tējām vai citiem maisījumiem, ierosina ''Houzz''. Gaumīgs aksesuārs un praktisks pielietojums!

Mazāks šāds posms labi iederēsies vietā virs plīts, kur salikt nažus.

Šādi glabāti naži noteikti ir drošāki, nekā, piemēram, atvilktnē viens pie otra, kur tos ņemot var nejauši pret asmeņiem sagriezties, turklāt tad tie arī skrāpējas.

Vai tā būtu noliktava, šķūnītis vai kāda darba telpa, arī visus nepieciešamos instrumentus nav jāliek kastē vienu virs otra. Ļoti labi izskatīsies tie salikti pie šāda stieņa. Pārskatāmi un gaumīgi!

Vai nav praktisks risinājums?

Ja atvilktnē parasti viss pazūd, tad pie šāda stiprinājuma var pielikt visu nepieciešamāko.

Tiem, kam labpatīk nodarboties ar radošām izpausmēm, magnētu var izmantot šķēru un citu palīgrīku glabāšanai, piemēram, tamborēšanas adatām, saspraužamajām adatām un citiem niekiem. Arī krāsošanas otiņas, kurām ir metālisks apvalks, labi turēsies pie šāda stiprinājuma.

Bez šiem paraugdesmonstrējumiem vari līsti izmantot, lai pie tās piestiprinātu fotogrāfijas ar maziem magnētiem. Arī atsevišķas rotaslietas ļoti labi turēsies pie šādas virsmas, tā kā varianti ir pat vairāki, atliek vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka