Dari pats: stilīgs krēsls no vecas auto riepas

Dari pats: stilīgs krēsls no vecas auto riepas
Foto: Privātais arhīvs

Kaut ko uztaisīt pašam mājai jau kļuvusi par aizraušanos, ar ko daudzi pēc tam arī labprāt padalās sociālajos tīklos, tādā veidā iedvesmojot arī citus uztaisīt ko līdzīgu. Līdzīgi ir ar šī krēsla izveidi, jo ''Tava Māja'' lasītāja Sabīne Metāla izveidojusi videi draudzīgu dārza krēslu, labprāt padaloties ar ideju un sīku izklāstu tā darināšanā.

Lai pagatavotu šādu dārza krēslu, nepieciešams:

  • veca gumijas riepa,
  • finiera plāksne,
  • virve vai kāds cits līdzīgs elements,
  • PVA līme,
  • figūrzāģis vai rokas zāģis.

Šajā projektā Sabīne izmantojusi virvi un virves aizvietotāju – vecu lupatu virvi. Šādu virvi var vienkārši uztaisīt, saplēšot vecās lupatas, sasienot kopā un savirpinot. Tā var iegūt vizuāli krāsaināku dārza krēslu, kā arī tas ir maciņam draudzīgāks paņēmiens.

Dari pats: stilīgs krēsls no vecas auto riepas
Foto: Privātais arhīvs

Foto ar darbību aprakstiem:

Šāds krēsls viennozīmīgi labi izskatīsies uz terases, lielāka balkona, izlikts mauriņā, bet tikpat labi tas var gaumīgi kalpot arī iekštelpās. Izveidojot vairākus krēslus, iegūsi jau unikālu komplektu, kādu neieraudzīt nekur citur.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka