Plašas, kompaktas un praktiskas: ieskats slavenību virtuvēs

Plašas, kompaktas un praktiskas: ieskats slavenību virtuvēs
Foto: Vida Press

Virtuves interjeram tiek pievērsta liela uzmanība, jo šajā telpā nozīme ir ne tikai skaistām krāsām un interesantam mēbeļu izvietojumam, bet arī praktiskajam pielietojumam. Ieskaties, cik dažādas un elegantas virtuves pasaulē tiek iekārtotas, un smelies iedvesmu remontdarbiem vai savas jaunās ēst gatavošanas vietas iekārtošanai!

Šī ir viena no mājvietas telpām, kurā nereti veidojas "sastrēgumi". Iemesli ir dažādi – viens dodas pakaļ mērcei ledusskapī, cits grib paņemt krūzi, bet vēl kāds – beidzot pasniegt pagatavotās vakariņas vai sestdienas brokastis. Lai nu kā, virtuvē uzturamies salīdzinoši bieži un ilgi, tāpēc šīs telpas iekārtojumam ir nozīme.

Apkopotajos virtuvju interjeros iezīmējas divas kardināli pretējas tendences. Daudzās slavenību virtuvēs vietas ir tik daudz, ka nereti varētu iebūvēt pat trīs virtuves, taču šādām ēst gatavošanas vietām ir savi plusi, piemēram, pietiekoši daudz darba virsmu ēdiena sagatavošanai, kā arī cilvēku uzņemšanai. No otras puses – ļoti skaistas ir arī mazas virtuves, kuru izveide ir vēl lielāks izaicinājums.

Parasti virtuves tiek iekārtotas gaišos toņus, kas telpā rada harmonisku un patīkamu auru. Vēl jāpiebilst, ka gaišas virsmas ir vieglāk kopjamas, bet par to plašāk lasi šeit.

Tāpat reizēm izlietne tiek iebūvēta pie loga, lai netīrumus uz traukiem varētu saskatīt vēl labāk. Paturpinot par krāsām, mūsdienīgs un interesants variants ir daudzveidīgie kontrasti, kurus nereti izmanto gaišās virtuvēs, piemēram, izvēloties melnas darba virsmas vai spilgtu krāsu grīdai.

Vēl viena no tendencēm, kura novērota dažādu mājvietu virtuvēs, ir atvērtā tipa koncepts – tas nozīmē, ka viesistaba ir savienota ar virtuvi. Dažādus interesantus un specifiskus variantus atradīsi gan šī raksta bilžu galerijā, gan arī šeit. Šādam principam raksturīgas virtuves letes, kuras pilda gan atdalīšanas, gan arī galda un gatavošanas virsmas funkciju.

Lūk, piedāvājam iespēju paciemoties skaistās virtuvēs un smelties iedvesmu!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka