Dzīvokļi ar stāstu: čaklu roku iekārtoti interjera brīnumi Latvijā un pasaulē

Dzīvokļi ar stāstu: čaklu roku iekārtoti interjera brīnumi Latvijā un pasaulē
Foto: Shutterstock

Viens par otru krāšņāki, omulīgāki un dažādu sīkumu pārpilni ir dzīvokļi, par kuriem esam stāstījuši "Tava Māja" lasītājiem. Katrs no tiem apbur ar savu stāstu – kā tas tapis, kāpēc tā iekārtots un kādu sajūtu īpašnieks vēlējies radīt. Priecē acis, smelies idejas un apskati katru no tiem!

Dzīvokļu iekārtošana reizēm prasa vēl ilgākas pārdomas un ideju sapulces pašam ar sevi vai citiem mājokļa iedzīvotājiem, jo, salīdzinot ar privātmājām, vietas ir mazāk. Šī iemesla dēļ jāizlemj, kā ierobežotā telpā izvietot visu nepieciešamo, kā arī radīt omulīgu un patīkamu auru – vietu, kurā gribas atgriezties.

Interjera izveidē un izvēlē, protams, liela nozīme ir vēlmju sabalansēšanai ar to, ko atļauj maciņš. Katrs no dzīvokļiem, par kuriem esam stāstījuši, piedāvā iespēju smelties idejas itin visā, sākot no mēbeļu dizaina un izkārtojuma, kā arī beidzot ar ziepju trauciņiem un mazām lentītēm. Māksla to visu sakombinēt vienā burvīgā dzīvoklī!

Kā izveidot greznu interjeru, ierīkot dzīvokli bēniņos, kā arī radīt plašumu šaurās telpās, lasi turpinājumā. Paciemojies arī dzīvokļos, pa kuru logiem paveras trauksmainās Ņujorkas un vienmēr kustībā esošās Londonas ielas!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka