Smalkākajos īpašumos biežāk var redzēt pārspīlētu greznību nekā atturīgu eleganci un gaumīgu iekārtojumu, un šis dzīvoklis noteikti pieder pie otrā. Lai arī dzīvokļa vērtība nav tā mazākā, šeit nav ne miņas no dārgākā gala dizaina lietām. Pat ja interjerā novērojamās detaļas maksā bargu naudu, tās nerada priekšstatu, ka mājoklī varētu atļauties dzīvot vien miljonārs.

Ja dzīvokli atbrīvotu no daudzajiem aksesuāriem, atstājot vien mēbeles, tas noteikti neizskatītos pat ne tuvu tam, kādu to redzam līdz galam iekārtotu. Tas vien apstiprina to, cik tomēr liela nozīme ir smalkākajām detaļām. Vannasistabā tie ir dušas aizkari, bildes pie sienām, guļamistabā – apgaismojums, sienas dekori, gultas klājums. Lielu lomu šajā miteklī spēlē grāmatplaukti, kas paši par sevi ir tik spilgti akcenti, ka neko vairāk tajos arī neprasās likt. Nedaudz no atturīgā skandināvu stila, kaut kas no klasiskā stila iezīmēm aksesuāros un galvenokārt mūsdienīgais skatījums radījis visnotaļ omulīgu vidi, kurā gribas pakavēties kaut vai virtuāli.

Pievērs uzmanību tam, cik dažādas izvēlētas mēbeles katrā no istabām – virtuvē ir marmora galdiņš, viesistabā parādās arī ādas mīkstie krēsli, bet guļamistabā veiksmīgi iekļauti atturīga dizaina koka nakts galdiņi. Četru guļamistabu dzīvokli ar gana plašo viesistabu, ēdamgalda zonu, melnu marmora kamīnu un citām smalkām detaļām var iegādāties par nedaudz vairāk kā 2,5 miljoniem eiro, vēsta ''Variety''.

Foto no dzīvokļa: