Stiklotas sienas un stilu sajaukums: atvērta tipa māja saulainajā Malibu

Stiklotas sienas un stilu sajaukums: atvērta tipa māja saulainajā Malibu
Foto: Vida Press

Kamēr Latvijā vēl gaidām kārtīgas vasaras iestāšanos, piejūras pilsētā Malibu, ASV, saule dienu no dienas iespīd māju logus, un šis burvīgais nams nav izņēmums. Esiet laipni aicināti šajā brīnumainajā savrupmājā, kuras kaimiņš ir Klusais okeāns.

Jaunais mājas saimnieks ir kulta grāvēja "Dzelzs vīrs" zvaigzne Roberts Daunijs, kurš šo savrupnamu iegādājies par aptuveni 3,3 miljoniem eiro ($3 800 000). Mājas kopējā platība ir 315 kvadrātmetri, kurā vieta izmantota ļoti praktiski un eleganti.

Šī māja ir īpatnēja ar to, ka tajā gandrīz it nemaz nav durvju. Viss elegantais nams veido vienotu veselumu, jo iespējams pārvietoties no vienas istabas uz otru, nepieliekot roku kliņķim. Lai atdalītu vienu telpu no citas, izmantotas grīdas segumu maiņas, kā arī lielizmēra arkas.

Savdabīgas ir arī šīs mājas ārsienas – gandrīz visas savrupnama ārsienas klāj logi vai durvis, kuras ir no grīdas līdz griestiem stiklotas. Apskatot mājas interjeru, iespējams pieķert acis lielizmēra gleznām, mazām skulptūriņām un fotogrāfijām.

Apburošajā vienstāvu māja kopumā iekārtotas trīs guļamistabas, kā arī katrai pievienota personīgā vannasistaba. Katru rītu, sveicinot jaunu dienu uz verandiņas, šīs mājas īpašniekam paveras skats uz plašo un mierīgo okeānu. Terases izmēri pilnībā atļauj tajā uzrīkot kādu grila ballīti, bet turpat blakus esošais baseins vilina uz atsvaidzinošu peldi.

Mājā nav ieturēts viens stils, bet gan ļoti veiksmīgi realizēts dažādu sajaukumus. Viena no gaumīgākajām telpām ir virtuve, kuras vidusdaļā izveidota neliela saliņa, pie kuras gan gatavot ēst, gan arī ieturēt maltīti.

Fotogrāfijas no šīs saulainās mājas vari apskatīt galerijā!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka