Mazā greznība – miniatūra pils, kas pārvērsta dzīvojamā mājā

Mazā greznība – miniatūra pils, kas pārvērsta dzīvojamā mājā
Foto: Vida Press

Ar pilīm visbiežāk tomēr asociējam iespaidīga plašuma ēkas, kurās vieglāk apmaldīties, nekā atrast otru zeķi. Taču ir arī izņēmumi. Piemēram, šī pils izceļas ar savu pieticību mājas parametros.

Ne visi var atļauties un ne visiem arī ir vajadzīga milzīga pils. Tad nu šī arhitektūra ir lieliska alternatīva, kas apmierinās kāri pēc pils noskaņas, neaizraujoties ar pārlieku greznību. Mazā pils, kuras vērtība ir 304 tūkstoši eiro (£ 275,000), ir 19. gadsimta Anglijas lepnums ar savu leģendu Peninu kalnu apkaimē. Kāds kungs pasūtījis arhitektam izprojektēt pili savai dāmai, kas izteikusies, ka apprecēs vīrieti, ja viņš uzcelšot tai pili. Domāts – darīts! Kungs darījis visu, lai dāmai būtu sava pils, un pēc trīs gadu būvniecības arī abi sākuši dzīvot smalkajā namā. Romantiskais žests vainagojies nelielā, tomēr cienījamā pilī, kas visai labi piestāv kalnainajam Anglijas apvidum.

Tālākā mājas vēsture vēsta, ka miniatūrajā pilī notikušas dažādas praktiskas mācības zēniem, vēlāk tā kalpojusi par privātu skolu zēniem ar uzvedības problēmām. Interesantā arhitektūra piedzīvojusi visu ko, līdz 2008. gadā to iegādājās kāds kungs, kas to atkal pārvērta par dzīvojamo māju, cienot mājas vēsturi, skaidro ''Vida Press''.

Nelielajā, bet tomēr šarmantajā Anglijas nomales pils pirmajā stāvā nu ir neliela dzīvojamā istaba, virtuve, vannasistaba un trīs guļamistabas. Īpašums noteikti var lepoties ar skaisto apzaļumojumu, kas apvijies ap pils fasādi, tāpat savu greznību piešķir apzaļumotā apkārtne.

Pils interjerā pavīd kaut kas no autentiskuma, kaut kas arī no mūsdienām. Ar malku kurināmā krāsniņa ļauj izbaudīt īstenu lauku šarmu, savukārt modernais iekārtojums, baltās sienas un stilīgais iekārtojums atgādina par esošo laikmetu. Īpašums tirgū pieejams par visai pievilcīgu samaksu, ko Anglijas mākleri paspilgtina, sakot, ka pils cena ir Londonas dzīvokļa guļamistabas vērtībā.

''Express.co.uk'' raksta, ka pils var lepoties ar nobriedušo dārzu, kas apņem īpašumu. Kuplie krūmi, ziedošie augi, skaisti nobruģētās taciņas specifiskajā augstienē, arī skaistā terase, kas no ielas puses nemaz nav manāma, pasakainā ainava visapkārt īpašuma vērtību tikai palielina.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka