Likstas ar grūti izmazgājamiem traipiem: padomu vācelīte veļas dienai

Likstas ar grūti izmazgājamiem traipiem: padomu vācelīte veļas dienai
Foto: Shutterstock

Vasaras sezonā veļasmašīna, šķiet, darbojas biežāk nekā jebkad. Bērni vasaras brīvsolī drēbes sašmulē dienas laikā, arī pašiem sanāk noķēzīt apģērbu ar ogām. Tad nu padomi, kā tikt galā ar šādiem un citiem grūti izmazgājamiem traipiem, būs pašā laikā.

Ne vienmēr ar visa veida traipiem tiek galā veļasmašīna. Visai bieži pēc mazgāšanas audumā tāpat manāms pleķis, un tas nozīmē, ka mazgāšanas līdzeklis nav spējis uzveikt atstātās pēdas. Vienā gadījumā palīdzēs sāls, citā etiķis, soda vai pat terpentīns. Atkarībā no tā, ar ko audums apskādēts, arī jāizmanto atbilstošs līdzeklis, jo tas, kas labi izšķīdinās, piemēram, taukus, netiks galā ar zāles vai ogu sulas traipiem, un otrādi.

Tāpēc ''Tava Māja'' iesaka šo padomu vācelīti saglabāt, lai vajadzīgos brīžos atsvaidzinātu atmiņu – ar ko vislabāk izmazgāt tinti, ko darīt ar piena produktu atstātajiem pleķiem un kā atbrīvoties no niknās kafijas traipiem audumā.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka