Lielā tīrīšana vannasistabā – līdzekļu un rīcības plāna padomi raitākam solim

Lielā tīrīšana vannasistabā – līdzekļu un rīcības plāna padomi raitākam solim
Foto: Shutterstock

Vannasistaba ir viena no tām telpām mājoklī, kas tīrīšanu pieprasa visbiežāk. Un kā nu ne, ja ik dienas tur tecinām ūdeni, kas veido kaļķakmens nogulsnes, staigājam iekšā un ārā, piešmulējot arī grīdu. Un tomēr, lai vannasistabas tīrīšanai nebūtu jāvelta puse dienas, ''Tava Māja'' apkopoja padomrakstus tieši par šo tēmu.

Lai arī viena no mazākajām telpām, tā sagaida īpašu pietāti un rūpību tīrīšanā. Klozetpods jau vien prasa vairākus piegājienus tīrīšanā - jātiek galā ar kaļķakmens nosēdumiem, arī urīna smakas novēršanai jāizmanto atsevišķas metodes, bet virsmas tīrīšanai vēl kas cits. Tad nu katram pienākumam savi priekšlikumi raitākam un efektīvākam solim.

Tāpat ir ar dušas kabīni vai vannu. Nomazgāt rūsu tik vienkārši ar ūdeni un ziepēm nemaz nevar, tāpēc padomu krātuvē atradīsi labākos paņēmienus arī šīm situācijām, tāpat arī par spozmes atgūšanu virsmai. Visai universāls līdzeklis ir kaļķakmens nogulšņu nomazgāšanai, tāpēc pagatavo to un izmanto visu virsmu tīrīšanai.

Ja jau esi pievērsies šai telpai, vērts ar kritisku aci pārlūkot plauktu saturu un apdomāt, vai ievērots viss šajā rakstā minētais. Iespējams, kādām lietām jāpiemēro cita glabāšanas vieta.

Lai tīrība mājās ienāk viegli!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka