Interjera odziņa – Latvijā ražotas mākslīgā akmens ģipša dekoratīvās flīzes

Interjera odziņa – Latvijā ražotas mākslīgā akmens ģipša dekoratīvās flīzes
Foto: Publicitātes foto

Meklējot videi draudzīgu risinājumu iekštelpu apdarei, domājot par to, kā samazināt remontdarbu un siltumapgādes izmaksas, noteikti jāiepazīstas ar "LatAkm.lv" piedāvājumu – mākslīgā akmens flīzēm, kas izgatavotas no ģipša masas.

Mākslīgā akmens ģipša flīzes izmanto kā interjera elementu un kā apdares materiālu dzīvojamo zonu - viesistabu, guļamistabu, virtuvju, kamīntelpu, priekštelpu labiekārtošanai. Tāpat šis materiāls tiek izmantots arī mazumtirdzniecības un biroju telpu, veikalu telpu, kafejnīcu, bāru un restorānu interjerā. No ģipša masas izgatavotais mākslīgais akmens paredzēts iekštelpām ar mērenu mitruma līmeni.

"LatAkm.lv" ražoto mākslīgā akmens ģipša masas flīžu izmantošana interjera iekārtošanā būtiski samazina remontdarbu izmaksas, jo šo materiālu var likt uz jebkādas virsmas. Tai nav jābūt perfekti gludai, kā piemēram, ja to būtu jāsagatavo krāsošanai vai tapešu līmēšanai.

Mākslīgā akmens ģipša masas flīzes tiek izgatavotas, izmantojot augstas kvalitātes materiālus pēc ģipša polimēra tehnoloģijas. Speciālas modificējošās piedevas kardināli izmaina iekšējo ģipša struktūru, to padarot blīvāku un stiprāku, pārvēršot to akmenim līdzīgā materiālā. "Mūsu ģipsi nevar saskrāpēt ar nagu!" uzsvet "LatAkm", garantējot visaugstākās kvalitātes flīzes par izdevīgākajām cenām Latvijā, jo ir ražotājs.

Kāpēc "LatAkm" izmanto tieši ģipsi?

Ģipsis ir unikāls un ekoloģiski tīrs dabas materiāls, kuru var salīdzināt tikai ar dabīgo koku. Tas pozitīvi ietekmē cilvēka veselību. Zinātniski pierādīts, ka cilvēki, kuri dzīvo mājās vai dzīvokļos, kur interjera veidošanā tika izmantotas ģipša masas flīzes, daudz mazāk slimoja ar pneimoniju, bronhītu un citām elpceļu slimībām. Turklāt ģipsis ir ideāls, dabisks mitruma regulētājs. kas uzlabo mikroklimatu telpās. Tādēļ telpās, kuru interjeru veidošanā tiek izmantotas ģipša masas flīzes, vienmēr ir viegli un brīvi elpot.

Interjera odziņa – Latvijā ražotas mākslīgā akmens ģipša dekoratīvās flīzes
Foto: Publicitātes foto

Ja jūsu mājokļa interjera veidošanā izmantotas dekoratīvās mākslīgā akmens ģipša masas flīzes, jūs varat būtiski samazināt siltumapgādes izmaksas apkures sezonas laikā, tā kā ģipsis ir ideāls siltumizolācijas materiāls.

Šim produktam pasaulē nav analoga, uzsver "LatAkm". Sākotnēji mākslīgā akmens ģipša masas pamatkrāsa ir balta. Taču mākslīgā akmens ģipša masas flīzes krāsu palete tiek individuāli piemeklēta un pielāgota katra klienta vēlmēm un interjeram. Tādēļ katrs pasūtījums ir neatkārtojams un individuāls.

Mākslīgā akmens ģipša masas dekoratīvo flīžu priekšrocības

100% videi draudzīgs materiāls

Ģipsis ir minerālu izcelsmes materiāls. Tas ir bez smaržas, neizdala kaitīgas vielas, neuzsūc smaržas un smakas, kā arī nav alerģisks materiāls.

Dabīga gaisa kondicionēšana

Ģipsis ņem lieko mitrumu no gaisa, uzkrāj to un atdod, kad tā trūkst.

Nedegošs un uguns izturīgs

Ugunsgrēka gadījumā notiek termiska reakcija ar ūdens izdalīšanos, tādā veidā aizkavējot uguns izplatīšanos.

Silts materiāls

Ģipsim piemīt neliela siltuma vadītspēja, kā rezultātā mākslīgais akmens ir uz tausti silts un palielina komforta sajūtu telpās.

Skābuma līmenis analoģisks cilvēka ādai

Mākslīgā akmens ģipša masas flīzes, tāpat kā cilvēka āda, atbilst skābuma līmenim pH = 5,5.

Laba siltumizolācija

Mākslīgais akmens labi uztur siltumu telpās, ar ko rada omulīgu sajūtu.

Skaņas izolācija

Pateicoties mikroporainai ģipša struktūrai, manāmi tiek samazināta skaņas vadība blakus telpās.

Tam nav analogu pasaulē

Sākotnēji mākslīgā akmens ģipša masas pamatkrāsa ir balta. Taču mākslīgā akmens ģipša masas flīzes krāsu palete tiek individuāli piemeklēta un pielāgota katra klienta vēlmēm un interjeram. Tādēļ katrs pasūtījums būs neatkārtojams un individuāls!

Ļoti izturīgs

Ražošanā tiek izmantots augstas kvalitātes ģipsis ar pastiprinātām polimēra piedevām. Pierādījums kvalitātei ir ģipša ražotāja rūpnīcas "Knauf" laboratorijas slēdziens.

Uzstādīšana bez putekļiem

Atšķirībā no betona mākslīgā akmens ģipša flīžu izmērs uzlikšanas procesā tiek pielāgots, izmantojot rokas zāģi nevis leņķa slīpmašīnu, kas ļoti būtiski samazina putekļu daudzumu.

Cena

Mākslīgā akmens ģipša flīzes sauc par "akmens tapetēm", jo, runājot par izmaksām, ko sastādītu banālu tapešu uzlīmēšana modernā dizainā, tās pielīdzināma izmaksām, ja jūs interjera veidošanā izmantotu mākslīgā akmens ģipša flīzes, proti, aptuveni 40 eiro par kvadrātmetru (izmaksās iekļauts meistara darbs, špaktelēšanas materiālu iegāde, kā arī tapešu un tapešu līmes iegāde)!

Mēs parūpēsimies, lai jūsu māja vienmēr būtu izsmalcināta, neatkārtojama un mājīga!

SIA "LatAkm"

Salaspils, Maskavas iela 9B
Tālrunis: +371 28314160
www.latakm.lv

Darba laiks: bez brīvdienām.

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Tava Māja iesaka