1836 maršruts Latvijas simtgadei

Latvijas simtgadi gaidot, fonds "1836" aicina veidot tūrisma un Latvijas apceļošanas maršrutus gar valsts robežu.

Populārākie raksti
Apceļojam pierobežu: slepenā Zeltiņu raķešu bāze, krūmos ieauguši varoņu pieminekļi un neparasti muzeji
14.septembris 2016 22:45
"On The Way of Freedom" motoceļotāji, kuri veikuši enduro motociklu ekspedīcijas uz Austrāliju, Gruziju un Abhāziju, kā dāvanu Latvijai simtgadē veido 1836 kilometrus garu enduro motociklu maršrutu apkārt Latvijai fonda "1836" ietvaros. Vairāk par to lasiet šeit. Šoreiz ceļotājus takas un meža ceļi ved pa Alūksnes pusi – uz Zeltiņiem, Ati un Egļavu, kur ir gan kādreizējā raķešu bāze, gan purvos un mežos ieauguši padomu laika varoņu pieminekļi un partizānu bunkuri, gan entuziastu veidoti muzeji un brīnišķīgas, nedaudz aizmirstas muižas.
Atklājam Latviju no jauna: pierobežas ūdenskritumi, alas un senās pilsdrupas
10.augusts 2016 18:06
"On The Way of Freedom" motoceļotāji, kas iepriekš devušies ekspedīcijās uz Austrāliju, Abhāziju un Gruziju, šovasar veido motociklu maršrutu ap Latviju kā dāvanu Latvijai simtgadē fonda "1836" ietvaros. Trešais ekspedīcijas brauciens notika pagājušajā nedēļā no Ziemeļvidzemē, apskatot neskartas dabas vietas, akas, ūdenskritumus, pamestas muižas un vienu riteni iebraucot arī Igaunijā.
Trīs dienas Latgalē: viesmīlība, lāču mazulis un vēstures liecības pašā Krievijas pievārtē
31.maijs 2017 11:55
"On The Way of Freedom" motoceļotāji, kas iepriekš veikuši ekspedīcijas uz Austrāliju, Abhāziju un Gruziju, veido motociklu maršrutu ap Latviju fonda "1836" ietvaros kā dāvanu Latvijai simtgadē. Pērn izveidoti maršruti pa Vidzemes pierobežu gan gar jūru, gan Igauniju, bet šogad pirmā ekspedīcija aizveda uz interesantām un ļoti latgaliskām vietām Kārsavas pusē.