30 Seconds To Mars

30 Seconds To Mars

"30 Seconds To Mars" ir pusaudžu vidū populāra amerikāņu rokgrupa, kura spēlē tā saukto "emo" žanra rokmūziku un īpašu harismu iemantojusi tās līdera, Holivudas aktiera Džerada Leto personiskā šarma dēļ. Grupa vairākkārt koncertējusi arī Baltijas valstīs.

Redaktors iesaka
'30 Seconds to Mars' Rīgā pulcē gandrīz astoņus tūkstošus fanu  (75)
02.novembris 2011 23:29
ASV rokgrupas "Thirty Seconds to Mars" koncertu, kas 2. novembrī notika "Arēnā Rīga", apmeklējuši 7700 skatītāju, pēc pasākuma informē koncertaģentūras FBI pārstāvji. Apmeklētāju vidū portāls "Delfi" sastapa gan pusaudžus, gan jaunos vecākus, gan pašmāju rokzvaigznes, kā arī tuvāko kaimiņvalstu fanus.
'30 Seconds To Mars' pretendē uz Ginesa rekordu  (2)
18.oktobris 2011 19:18
Populārā rokgrupa "30 Seconds To Mars" šī gada nogalē tiks iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā visvairāk viena albuma turnejas ietvaros koncertējusī grupa (Most Shows Performed During a Single Album Cycle), raksta ārvalstu prese.
Koncerta apskats: '30 Seconds to Mars' Tallinā  (10)
22.jūnijs 2011 12:54
Ja Džareds Leto būtu savā "30 Seconds to Mars" Tallinas koncertā lūdzis atsaukties ne tikai somus un igauņus, bet arī latviešus, domājams, gaisā stieptos ne viena vien rociņa. Katrā ziņā Tallinas Dziesmu svētku estrādē īstos Saulgriežus pavadīt un ļauties 30STM plosošajai enerģijai bija izvēlējies diezgan prāvs pulciņš mūsu tautiešu, iespējams vēl nezinot to, ka rudens pusē populārā amerikāņu rokgrupa kāps uz skatuves arī Rīgā.