Aeroflot

Aeroflot

"Aeroflot" ir vecākā un lielākā Krievijas aviācijas kompānija, kas ir PSRS valsts lidsabiedrības ar tādu pašu nosaukumu mantiniece, un pēcpadomju gados piederējusi gan Krievijas valstij, gan par oligarhu uzskatītajam Borisam Berezovskim.

Populārākie raksti
LHF: Sprukts mānās – lidojums pilnā ekipējumā bija meiteņu protests pret 'Aeroflot'  (126)
07.aprīlis 2016 12:32
TV6 raidījumā "Overtime" izteiktie apgalvojumi, ka Latvijas Hokeja federācijas ( LHF ) neizdarības dēļ Latvijas izlases hokejistēm savulaik no pasaules čempionāta nācies lidot salonā un uzturēties lidostā pilnā ekipējumā, neatbilst patiesībai un ir pilnīgs absurds, portālam "Delfi" skaidroja LHF valdes loceklis Andris Deniņš.
Pirmā 'blokmāja', Dzintaru koncertzāle, alternatīva 'gaismas pils' un citi Modra Ģelža projekti  (12)
25.septembris 2014 09:03
Tikai pēdējos gados pēckara laikā tapušajām ēkām tiek pievērsta pastiprināta kultūrvēstures sargu uzmanība un novērtēta to arhitektoniskā vērtība. Tostarp arhitekta Modra Ģelža vasarnīca ir viena no pirmajām modernisma ēkām Latvijā, kurai piešķirts kultūrvēsturiskā pieminekļa statuss.
'Aeroflot' reiss uz Bangkoku iekļuvis pamatīgā turbulencē; 27 cietušie  (134)
01.maijs 2017 12:26
Aviosabiedrības " Aeroflot " reisam no Maskavas uz Bangkoku iekļūstot spēcīgā turbulencē, vismaz 27 cilvēki guvuši ievainojumus, atsaucoties uz aviokompānijas paziņojumu vēsta ziņu aģentūra "Reuters".