Afanasijs Kuzmins

Afanasijs Kuzmins

Afanasijs Kuzmins ir titulētākais Latvijas šaušanas sporta meistars, kurš dzimis 1947.gada 22.martā. Kuzmins ir vairākkārtējs pasaules čempions, piedalījies deviņās olimpiskajās spēlēs un Seulā 1988.gadā kļuvis par olimpisko čempionu. Kuzmins ir viens no trijiem sportistiem olimpiskās kustības vēsturē, kurš piedalījies deviņās vai vairāk olimpiskajās spēlēs.

Latvijas sporta veterāns plāno startēt arī 2016.gada olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro.

Redaktors iesaka
Šāvējs Kuzmins mēģinās kvalificēties savām desmitajām olimpiskajām spēlēm  (6)
14.marts 2014 15:01
Latvijas šaušanas meistars Afanasijs Kuzmins centīsies kvalificēties 2016.gada Riodeženeiro olimpiskajām spēlēm, kas viņam būtu jau desmitā Olimpiāde karjerā, informēja Biedrības "Par Stipru Latviju" pārstāve Līga Abakuka.
Kuzmins: biju plānojis savākt vairāk punktu  (24)
02.augusts 2012 19:43
Londonā savās devītajās olimpiskajās spēlēs startējošais Latvijas šāvējs Afanasijs Kuzmins pirmajā sacensību dienā ceturtdien bija plānojis savākt vairāk punktu, sportists atzinis sarunā ar "Latvijas Radio".
Interesanti fakti par Latvijas olimpisko delegāciju  (10)
27.jūlijs 2012 06:30
Londonas olimpiskajās spēlēs Latvijas komandā būs pārstāvētas septiņas ģimenes, 13 olimpieši nāk no Rīgas, deviņi sportisti pēc zodiaka zīmes ir Auni un vissmagākais atlēts ir lodes grūdējs Māris Urtāns . Šādus un vairākus citus interesantus faktus par Latvijas komandu sagatavojusi Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).