Aglona

Populārākie raksti
Izgaršo Latgali: 10 Zilo ezeru zemes kulinārā mantojuma vietas un to gardumu receptes  (2)
18.februāris 2017 08:55
Latgales reģions ir īpašs ar savām unikālajām dabas ainavām, izkoptām tradīcijām, bagātu un daudzveidīgu kultūru, bet latgaliešu viesmīlība ir Latgales vizītkarte arī ārpus Latvijas robežām. Īsta latgalieša mājas ne viens nav pametis ar tukšu vēderu. Ikviens viesis ir pacienāts ar sātīgām pusdienām, visbiežāk ar kādu no Latgales kulinārā mantojuma ēdieniem – griušļi, kļockām vai buļbu bļīnim.
Ilgākie novadu vadītāji: daži ies pensijā, citi kandidēs atkārtoti  (63)
22.aprīlis 2017 00:10
Nemainīgi, vairākus gadu desmitus tiek vadītas ne tikai dažas lielās pilsētas, bet arī daudzas mazās pašvaldības. Portāls "Delfi" jau vēstīja par vietvalžiem - ilgdzīvotājiem Latvijas lielākajās pilsētas. Šoreiz aicinām ielūkoties, kāda situācija ir novados, kur dažs pašvaldības vadītājs bijis nemainīgs jau no astoņdesmitajiem gadiem.
Sešas neparastas vietas, ko šovasar apskatīt viesmīlīgajā Latgalē  (2)
09.augusts 2016 13:44
Jau šajā nedēļas nogalē daudzi dosies uz Aglonu, lai piedalītos Vissvētākās jaunavas Marijas debesbraukšanas svētkos, bet, lai ceļš nešķistu tik garš, vērts ieplānot un apskatīt arī citas skaistās Latgales vietas. Ne velti aptaujas rāda, ka pašlaik Latgale ir populārākais pašmāju tūristu galamērķis Latvijā. Tur ir, ko redzēt un baudīt!