Agris Kazeļņiks

Agris Kazeļņiks

Agris Kazeļņiks - pazīstams Latvijas spēkavīrs, dažādu spēkavīru sacensību uzvarētājs un titulu ieguvējs, Ginesa rekordu uzstādītājs.

Populārākie raksti
Foto: Kā rīdzinieki līksmoja Kokteiļu festivālā  (35)
07.augusts 2013 17:33
Aizvadītajā nedēļas nogalē Konventa sēta Vecrīgas sirdī bija pārvērtusies par spridzīga burziņa vietu – tur norisinājās ceturtais Kokteiļu festivāls, kuru plašā pulkā apmeklēja gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi.
Noskaidrots Latvijas raženākais ķirbis - 232 kilogramus smags milzenis
23.oktobris 2014 15:17
Ceturtdien, 23.oktobrī, Rīgas Zooloģiskajā dārzā aizvadīts tradicionālais Latvijas lielākā ķirbja čempionāts, kurā no 10 Latvijas raženākajām dārza ogām otro gadu pēc kārtas par uzvarētāju kļuva dagdēnietes Innas Kozlovskas 232 kilogramu smagais ķirbis , uzstādot jaunu Latvijas rekordu. Inna šajā konkursā uzvaras laurus plūc jau otro reizi - pērn dagdēniete bija izlolojusi 214 kilogramus smagu oranžo dārza karali .
Foto: Skrējiens televīzijas tornī ieskandina pieteikšanos 'Stipro skrējienam'  (1)
04.februāris 2016 18:20
Ceturtdien, 4.februārī ar skrējienu 97 metru augstajā Rīgas radio un televīzijas tornī tika oficiāli atklāta pieteikšanās jau astotajam "DNB Stipro skrējienam". Tas šogad notiks 7.maijā, un pasākuma norisē gaidāmas vairākas būtiskas izmaiņas, tostarp īpaša trase bērniem, jauna pasākuma norises vieta un nosaukums, kā arī sagatavošanās treniņprogramma, informē rīkotāji.