Aigars Fadejevs

Aigars Fadejevs

Aigars Fadejevs ir izcils latviešu vieglatlēts, soļotājs, kurš 2000.gada olimpiskajās spēlēs Sidnejā ieguva sudraba medaļu 50 kilometru soļošanas distancē. Pēc slavas gadiem soļošanas distancēs, Fadejevs ar mainīgām sekmēm startējis arī maratona skrējienos.

Redaktors iesaka
Fadejevs apdāvinās bērnu namus un internātskolas  (8)
09.janvāris 2004 12:25
Šodien, 9. janvārī, soļotājs Aigars Fadejevs uzsāk sešu bērnu namu un internātskolu apmeklējumus Latvijas lielākajās pilsētās. Līdz ar šo viesošanos mobilo sakaru operators Tele2 izpilda pērnā gada nogalē doto solījumu – apciemot bērnu namus un internātskolas, kā arī ziedot kopumā vairākus tūkstošus latu sporta inventāra iegādei, informē Tele 2.
Nosauc Sporta laureāta balvu ieguvējus  (42)
27.decembris 2000 10:03
Otrdien, 26.decembrī, RTU starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" kļuva zināmi laikraksta "Sports" lasītāju aptaujas rezultāti - tradicionālā pasākuma "Sporta laureāts" uzvarētājus noskaidroja sešās kategorijās. Par populārāko sporta veidu tika atzīts hokejs, kas apsteidza futbolu un motosportu.
Fadejevs izcīna Olimpisko sudrabu  (372)
29.septembris 2000 03:59
Latvijas soļotājs Aigars Fadejevs piektdien Sidnejas olimpiskajās spēlēs 50 kilometru soļojumā izcīnīja sudraba medaļu. No zelta Fadejevu šķīra 1 minūte un 18 sekundes. Otrs Latvijas soļotājs - Modris Liepiņš, finišēja devītais.