Aigars Grauba

Aigars Grauba

Aigars Grauba - latviešu mūziķis un kinorežisors. Viens no leģendārās grupas "Jumprava" dalībniekiem, vairāku slavenu dziesmu, tai skaitā "Ziemeļmeita", autors un izpildītājs. Pievērsies kinorežijai, tādu filmu kā "Baiga vasara", "Rīgas sargi" režisors (kopā ar Andreju Ēķi), filmas "Rūdolfa mantojums" producents.

Populārākie raksti
Krāšņi foto: Ieskats 'Nameja gredzena' filmēšanas aizkulisēs  (42)
28.septembris 2016 10:17
Šobrīd kinopilsētā "Cinevilla" notiek vēsturiskās lielfilmas "Nameja gredzens" uzņemšana. Nedaudz pa atslēgas caurumu palūkot filmēšanas laukumā un gūt ieskatu kinolentes uzņemšanas gaitās iespējams ar sociālo tīklu starpniecību.
Neredzēti kadri no mūzikas Gada balvas  (30)
28.februāris 2013 15:24
Šonedēļ Latvijas Nacionālajā teātrī norisinājās ikgadējā Mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonija , kurai TV3 tiešraidē varēja sekot līdzi arī televīzijas skatītāji, bet daudzi interesanti mirkļi no pasākuma aizkulisēm TV ekrānos nebija redzami.
'Sapņu komanda 1935' uzvar filmu festivālā ASV  (43)
30.septembris 2013 09:11
Andreja Ēķa un Aigara Graubas pēdējā spēlfilma " Sapņu komanda 1935 " (Dream Team 1935) turpina gūt sasniegumus filmu pasaulē. Šoreiz filma ieguvusi balvu par labāko drāmu, kā arī Aigars Grauba saņēma labākā režisora godu Brekenridžas filmu festivālā - vienā no vecākajiem filmu festivāliem ASV, portālu "Delfi" informē filmas veidotāji.