Aigars Rostovskis

Populārākie raksti
Izmaiņas mikrouzņēmumu režīmā atliek līdz jauna regulējuma pieņemšanai  (73)
02.decembris 2016 15:07
Izmaiņas mikrouzņēmumu režīmā atliek līdz brīdim, kamēr stāsies spēkā alternatīvs mazo uzņēmumu regulējums, piektdien vienojās Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK).
'Delfi TV ar Jāni Domburu': diskusija par Zaļo un zemnieku savienību  (20)
26.maijs 2017 14:49
Piektdien portāls "Delfi" projektā "Delfi TV ar Jāni Domburu" piedāvāja interviju ar Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi. Intervijai seko diskusija, kurā piedalās mūziķis un mūzikas izdevējs Guntars Račs , Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis un sociālantropologs un pilsētpētnieks Viesturs Celmiņš.
Foto: Pašmāju dizaineri un uzņēmēji iejūtas modeļu lomā uz 'mēles' Talsos
20.jūlijs 2015 14:48
Talsos notikusi pirmā zīmola "Betolli" modes skate "Stils. Atmosfēra. Sajūtas". Modes skate bija oriģināla un vienreizēja ar to, ka modeļu lomā iejutās arī paši dizaineri, sava krekla veidotāji, kā arī vairāki uzņēmēji. Katrs iznāciens tika interesanti pasniegts, to paspilgtinot ar piemeklētu mūziku un priekšnesumu iznāciena laikā, portālam "Delfi" vēsta modes skates rīkotāji.