Aigars Štokenbergs

Aigars Štokenbergs

Aigars Štokenbergs ir latviešu uzņēmējs un politiķis, kurš savu politisko karjeru sāka Tautas partijas rindās un bija šīs partijas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs. Tieši viņa laikā tika pabeigta administratīvi teritoriālā reforma. Vēlāk Štokenbergs nostājās opozīcijā pret Tautas partijas vadītājiem, no partijas tika izslēgts, kļuva par vienu no "Sabiedrības citai politikai" līderiem, un vēlāk pievienojās partijai "Vienotība". Štokenbergs pildījis arī tieslietu un iekšlietu ministra pienākumus.

Populārākie raksti
Lato Lapsa: Glamūrā ferma pošas uz dziesmusvētkiem  (269)
09.aprīlis 2013 22:13
"Līdz šim KNAB vadītājs nebija informēts par viņa iekļaušanu Jūsu pieminētajā sarakstā, kā arī par ielūguma saņemšanu. KNAB priekšnieks informē, ka viņš nav lūdzis sevi iekļaut šādā sarakstā un nav izrādījis iniciatīvu saņemt ielūgumu.
Latvijā valda politiķu diskriminācija, sūrojas Saeimas spīkere Āboltiņa  (343)
25.februāris 2014 19:44
Mediju interese par "Vienotības" biedres un bijušās demisionējušā premjera Valda Dombrovska (V) biroja vadītājas Olitas Augustovskas iecelšanu starptautiskās lidostas " Rīga " valdē, pamatīgi saērcinājusi "Vienotības" priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu – viņa paziņojusi, ka Latvijā valda politiķu diskriminācija.
Štokenbergs aizdevis 1,1 miljonu eiro un 59 tūkstošus ASV dolāru  (74)
15.februāris 2016 13:38
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības jaunais vadītājs Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) Aigars Štokenbergs izsniedzis aizdevumus 1,136 miljonu eiro un 59,1 tūkstoša ASV dolāru (52,4 tūkstošu eiro) apmērā, teikts viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtajā amatpersonas deklarācijā, stājoties amatā šā gada 4.janvārī.