Aigars Štokenbergs

Aigars Štokenbergs

Aigars Štokenbergs ir latviešu uzņēmējs un politiķis, kurš savu politisko karjeru sāka Tautas partijas rindās un bija šīs partijas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs. Tieši viņa laikā tika pabeigta administratīvi teritoriālā reforma. Vēlāk Štokenbergs nostājās opozīcijā pret Tautas partijas vadītājiem, no partijas tika izslēgts, kļuva par vienu no "Sabiedrības citai politikai" līderiem, un vēlāk pievienojās partijai "Vienotība". Štokenbergs pildījis arī tieslietu un iekšlietu ministra pienākumus.

Redaktors iesaka
Štokenbergs sakāvi vēlēšanās saista ar masīvo nomelnojošo kampaņu, Kristovskis - ar savu aktīvo darbību  (131)
18.septembris 2011 22:50
"Vienotības" līdzpriekšsēdētājs un tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs svītrojumus vēlēšanu zīmēs saista ar pret viņu īstenoto masīvo nomelnojošo kampaņu priekšvēlēšanu laikā.
SCP atbalsta iekļaušanos partijā 'Vienotība'  (44)
16.jūlijs 2011 15:16
Partijas "Sabiedrība citai politikai" (SCP) ārkārtas biedru kopsapulcē sestdien tika atbalstīta partijas reorganizācija, izveidojot partiju "Vienotība", informē SCP biroja vadītāja Zanda Frīdenberga.
Kalvītis nepieņem Pabrika demisiju; Štokenbergu izslēdz no TP (papildināts)  (1081)
19.oktobris 2007 10:48
Pēc Tautas partijas valdes sēdes piektdien ārlietu ministrs Artis Pabriks, kurš paudis pretēju viedokli premjera Aigara Kalvīša nostājai KNAB priekšnieka Alekseja Loskutova jautājumā, nolēmis atkāpties no amata, portālam "Delfi" apliecināja Pabriks. Premjers Pabrika demisiju nepieņem. Savukārt pašvaldību lietu ministrs Aigars Štokenbergs ir izslēgts no partijas un zaudēs ministra amatu.