Aija Andrejeva

Aija Andrejeva

Aija Andrejeva (Aisha) ir Latvijas popmūziķe, dziesmu izpildītāja, kura savu karjeru sāka, piedaloties jauno talantu šovā, vēlāk izdeva vairākus albumus, kā arī pārstāvēja Latvijas godu jauno izpildītāju festivālā "Jaunais vilnis" un "Eirovīzijas" dziesmu konkursā. Andrejeva spēlēja Baibiņas lomu Liepājas teātra mūziklā "Pūt, vējiņi!".

Andrejeva ir pazīstamā rokmūziķa, grupas "Opus Pro" Alex (Oļega Andrejeva) meita.

Redaktors iesaka
Aija Andrejeva Azerbaidžānā piedzīvo pielūdzēju uzlidojumu  (31)
10.janvāris 2015 10:43
Ceturtdienas, 8. janvāra, vakarā LTV debitēja piedzīvojumu šovs 700 pasaules brīnumi. Uguns valsts , kura ietvaros ekspedīcijā uz Azerbaidžānu devušies dziedātāja Aija Andrejeva (attēlā) un bītbokseris Edmunds Rasmanis. Jau iedodoties Azerbaidžānā, Aija kļuva par vīriešu iekāres objektu.
Aija Andrejeva mainījusi vizuālo tēlu  (41)
28.novembris 2014 10:16
Viena no populārākajām jaunās paaudzes skatuves māksliniecēm Latvijā Aija Andrejeva (attēlā) drēgnajā laikā nolēmusi sevi iepriecināt ar paviesošanos pie friziera un tikusi pie jauna matu griezuma.
Aija Andrejeva radošo jubileju atzīmē ar klipu  (5)
03.oktobris 2014 11:06
Svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, dziedātāja Aija Andrejeva (attēlā), kura atpazīstamību iemantoja ar skatuves vārdu Aisha, laidusi klajā jaunu dziesmu Soļi , kas ir veltījums saviem klausītājiem un draugiem.